آسیاتل

بازدید: 14

مرادی: ضیافت نبود، جلسه‌ی هم‌اندیشی بود که لغو شد

علی مرادی

رییس فدراسیون وزنه‌برداری می‌گوید قرار نبوده ضیافتی برگزار شود بلکه جلسه‌ی هم‌اندیشی گروهی بود که در نهایت هم کنسل شد.

علی مرادی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جلسه‌ای که قرار بود عصر امروز برگزار شود اما کنسل شد بیان کرد: ابتدا باید از هیات اجرایی، کمیته ملی المپیک و کیومرث هاشمی تشکر کنم که انتخابات سر موقع برگزار می شود. در حال حاضر برخی شائبه‌ها مبنی بر مهندسی شدن انتخابات مطرح می‌شود در صورتی که چنین چیزی نیست. من نه به عنوان میزبان بلکه به عنوان یکی از کاندیداها برای اینکه در مورد انتخابات شفاف‌سازی شود، با برخی از اعضای مجمع تماس گرفتم و خواستم جلسه‌ی هم‌اندیشی داشته باشیم و اعضا گفت‌وگو کنند.

او ادامه داد: برخی از دوستان ملاحظاتی داشتند و عنوان کردند که بهتر است هم‌اندیشی به صورت گروهی نباشد. ما هم از نقطه نظرات آن‌ها استفاده کردیم و جلسه کنسل شد. اینکه گفته شود قرار بود ضیافتی برگزار شود، درست نیست و شخصیت اعضای مجمع بسیار بالاست.

علی مرادی همچنین گفت: من اعتقادم بر این است که هم‌نشینی گروهی باید باشد تا اعضا برنامه‌های خود را بدهند و همدیگر را خوب بشناسیم. بیاییم صحبت کنیم. از چه چیزی واهمه داریم؟ چرا که صد تا از این جلسات برگزار شود، در نهایت باز هم اعضای مجمع به صورت محرمانه رای خود را می‌دهند.

مرادی با اشاره به کاندیداتوری خود در دبیرکلی کمیته ملی المپیک گفت: هر کسی بر اساس توانمندی خود برای پستی کاندیدا شده است. من هم با توجه به 12 سال سابقه دبیرکلی کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا و تسلط به زبان انگلیسی و ارتباطات داخلی و بین‌المللی که دارم، این توانمندی را در خود دیدم تا تجربیاتی که دارم را در ورزش استفاده کنم و فکر می‌کنم که با حفظ خرد جمعی و کمک هیات رییسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک می‌توانیم دست در دست هم در جهت ارتقای ورزش ایران تلاش کنیم.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت