آسیاتک

بازدید: 36

وزارت خزانه داری آمریکا مجازات‌هایی علیه چهار ژنرال ونزوئلایی اعمال کرد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 977321
خزانه داری آمریکا روز جمعه مجازات‌هایی را علیه چهار ژنرال ونزوئلایی در حال خدمت یا بازنشسته به جرم فساد و داشتن مسئولیت در اقدامات سرکوبگرانه اعلام کرد.


وزارت خزانه داری آمریکا مجازات هایی علیه چهار ژنرال ونزوئلایی اعمال کردبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، خزانه داری آمریکا با محکوم کردن «رژیم سرکوبگر» ونزوئلا مجازات هایی را علیه چهار ژنرال ونزوئلایی که زیر نظر نیکلاس مادورو، رئیس جمهور آن کشور به اقدامات سرکوبگرانه مبادرت کرده اند، اعمال کرد.

استیو منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد این مجازات ها «تاکیدی است بر عزم آمریکا برای مسئول قلمداد کردن مادورو و سایر کسانی که به فساد در ونزوئلا مبادرت می کنند. رئیس جمهور مادورو و حلقه نزدیک به وی به دنبال کردن منافع خود در برابر منافع مردم ونزوئلا ادامه می دهند».

وزیر خزانه داری آمریکا افزود «ما از همه طرف های مربوطه و شرکای بین المللی در جهان دعوت می کنیم برای حمایت از مردم ونزوئلا به منظور منزوی کردن بیش از پیش رژیم سرکوبگر به ما ملحق شوند».

هدر نائورت، سخنگوی وزیر امور خارجه آمریکا نیز اندکی بعد اعلام کرد «اعضای نیرو های مسلح ونزوئلا که منافع خاص خود را به منافع شهروندان ونزوئلایی اولویت می دهند، نمی توانند انتظار داشته باشند که در برابر مجازات های ما و پاسخ دادن به مسئولیت های خود در برابر جامعه بین المللی از مصونیت برخوردار باشند».

این مجازات ها ژنرال خراردو ایزکیدرو و همچنین وزیر مشاور ونزوئلا در امور مرزی با کلمبیا را که «به استفاده از موقعیت خود برای اختلاس اموال مردم ونزوئلا بهره برداری می کنند»، هدف گرفته است.

فابیو زاوارس پابلو، ژنرال گارد ملی ونزوئلا نیز به واسطه مسئولیت احتمالی خود در اقدامات سرکوبگرانه اعضای گارد ملی علیه تظاهر کنندگان در خیابان های ونزوئلا هدف این مجازات ها قرار گرفته است.

دو ژنرال بازنشسته به نام های رودولفو تورس، فرماندار ایالت آراگوا به واسطه ارتباط با سامانه های فسادی که به واردات مواد غذایی مربوط می شود و کنترل آن در دست ارتش ونزوئلا قرار دارد و فرانسیسکو رانخل گومز، فرماندار سابق ایالت بولیوار که به فساد و تقویت گروه های مسلح عملیاتی در ونزوئلا مظنون است، این فهرست را کامل می کنند.

اشخاصی که هدف مجازات های آمریکا قرار گرفته اند، دیگر نمی توانند به مبادله تجاری با آمریکایی ها بپردازند و دارایی های احتمالی آن ها در آمریکا مسدود خواهد شد.

انتهای پیام/

مجازات چهار ژنرال ونزوئلایی توسط خزانه داری آمریکا
loading...

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان