آسیاتل

بازدید: 23

۴۱۰۷ نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت به عتبات اعزام می‌شوند

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 967128
گروه سلامت: رئیس ستاد عتبات دانشگاهیان کشور از اختصاص ۴۹ کاروان مستقل برای اعزام چهار هزار و 107 نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)، حجت الاسلام فقیهی، رئیس ستاد عتبات دانشگاهیان کشور از اختصاص ۴۹ کاروان مستقل برای اعزام دانشگاهیان وزارت بهداشت خبر داد و گفت: چهار هزار و 107 نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت در هجدهمین دوره عتبات اعزام می شوند.
 
وی افزود: با توجه به استقبال بی نظیر دانشگاهیان در دوره های قبل، در این دوره شاهد افزایش سهمیه هستیم و 17 هزار نفر از زائرین در قالب ۴۲۰ کاروان از اول بهمن ماه سال جاری، تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده، به عتبات عالیات اعزام می شوند.

وی در رابطه با تعداد اعزامی های وزارت بهداشت گفت: تعداد 9 هزار و 88 نفر از دانشگاه های علوم پزشکی ثبت نام کرده اند که این تعداد ثبت نام عدد قابل توجهی است. از این تعداد ثبت نام چهار هزار و 107 نفر بر اساس قرعه کشی انتخاب شده اند که در قالب کاروان های مشترک و کاروان های وزارت بهداشت به عتبات اعزام می ‍شود.
 
رئیس ستاد عتبات دانشگاهیان با اشاره به اختصاص کاروان های مختص دانشگاه های علوم پزشکی گفت: دو هزار و ۱۴۷ نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت از طریق کاروان های مشترک دانشگاهیان به عتبات اعزام و تعداد هزار و ۹۶۰ نفر هم با ۴۹ کاروان که برای دانشگاه های علوم پزشکی در نظر گرفته ایم اعزام می شوند.

وی ادامه داد: سهمیه کاروان های مستقل را برای هر شهر به دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرده ایم و از دانشجویان می خواهیم که با توجه به سهمیه موجود از کاروان های مستقل خود استفاده کنند. از دانشگاهیان عازم به عتبات تقاضا داریم که به هیچ نحو افراد غیر دانشگاهی را جایگزین خود نکنند و در کاروان ها افراد غیر دانشگاهی حضور نداشته باشند.

یادآوری می شود، زائرانی که نام آن ها در قرعه کشی انتخاب شده است، از 9 تا 13 دی ماه، فرصت دارند تا به نشانی اینترنتی www.labbayk.ir بخش سامانه جامع عتبات دانشگاهیان، مراجعه و ثبت نام خود را نهایی کنند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت