آسیاتک

بازدید: 158

گزارش مغرضانه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی درباره اغتشاشات اخیر ایران

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 965215
گزارش مغرضانه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی درباره آشوب‌های داخلی ایران که آن را برای دفتر نخست‌وزیر این رژیم ارسال کرده است.


گزارش مغرضانه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی درباره اغتشاشات اخیر ایرانبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شده به مفاد گزارشی محرمانه که وزارت خارجه این رژیم درباره آشوب های اخیر تهران تهیه کرده، دست پیدا کرده است.

این گزارش مدعی شده این تظاهرات برای نظام ایران غیرمنتظره بوده و مسئولان هم اکنون در تلاش هستند بدون برخورد خشن با معترضان و از طریق دستگیری های پیش دستانه و ایجاد محدودیت هایی برای شبکه های اجتماعی آن ها را کنترل کنند.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به علاوه مدعی شده تظاهرات ها از اعتراض به مسائل اقتصادی آغاز شده اند، اما جهت گیری مطالبات به سرعت به سمت مسائل سیاسی و هزینه های دولت در سوریه، لبنان و یمن چرخش پیدا کرده است. درگیری ها همچنین سریع به خشونت کشیده شده اند.

در بخش دیگری از این گزارش مغرضانه آمده است: «تضاهرات ایران در حال حاضر تهدیدی برای بقای حاکمیت نیستند، اما آن را تضعیف میکنند و به مشروعیت آن لطمه می زنند و در صورت تداوم می توانند ثبات آن را به خطر بیندازند.»

این گزارش همچنین حاکی است در حال حاضر بسیاری از ایرانی ها بیم این دارند که این ناآرامی ها به وقوع هرج و مرج هایی همانند برخی از دیگر کشور های منطقه منجر شوند.

 انتهای پیام/

واکنش وزارت خارجه رژیم صهیونیستی درباره اعتراضات داخلی ایران
loading...دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

گزارش ها

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان