آسیاتل

بازدید: 52

جزئیات طرح جدید ترافیک تهران اعلام شد

منبع : صدا و سیما کد خبر: 959295
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران : مقدمات و زیرساخت‌های اجرای طرح ترافیک جدید فراهم شده است و از ۱۵ فروردین ۹۷ اجرایی می‌شود.
محسن پورسید آقایی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما افزود : هر خودرویی حساب کاربری دارد و مبلغی را افراد شارژ می کنند تا هر زمانی که وارد طرح ترافیک می شوند بسته به اینکه چه ساعتی بیایند و بروند، از این حسابشان مبلغ کسر می شود، اگر یک ساعت، یک روز یا ۵۰ روز است، از حساب شان برداشته می شود.
وی افزود : در طرح جدید ، اگر فردی در ترافیک صبحگاهی یا عصرگاهی عبور و مرور کند، باید ۳ برابر افراد دیگر عوارض بدهد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود : زمان را به سه قسمت اوج صبح ، ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر و اوج ترافیک عصر تقسیم بندی کرده ایم ، چرا که تاکنون برای ترافیک عصرگاهی برنامه ریزی لازم نشده بود.
پورسید آقایی ادامه داد: به این ترتیب برای افرادی که از این سه قسمت در طول روز استفاده می کنند ، تفاوت قائل شده ایم و عوارض را هم سه قسمت کرده ایم و مردم می توانند زمان سفر خود را مدیریت کنند.
وی گفت : پیش بینی شده است که ترافیک صبح و عصر با این طرح جدید ۲۰ درصد کاهش یابد.
پورسید آقایی تصریح کرد: همچنین به ساکنانی که در محلات طرح ترافیک زندگی می کنند نیز امتیازاتی خواهیم داد تا در ساعت صبحگاهی که می خواهند تردد کنند، بدون مجوز طرح ترافیک از منزل خود خارج شوند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت