آسیاتل

بازدید: 302

برگزاری همایش «شهرسازی، معماری و مدیریت شهری اسلامی ایرانی»

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 955171
گروه جامعه: نخستین همایش ملی شهرسازی، معماری و مدیریت شهری اسلامی ایرانی در حوزه آموزش و نظام آموزشی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، نخستین همایش ملی شهرسازی، معماری و مدیریت شهری اسلامی ایرانی در حوزه آموزش و نظام آموزشی ایران از سوی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری و مدیریت مرکز معماری و شهرسازی اسلامی ژرفا با همکاری مؤسسه آرمان پژوهش کمال دانش برگزار می شود.

این همایش طی روزهای سوم و چهارم اردیبهشت ماه سال آینده، برگزار می شود و علاقه مندان برای حضور در این نشست تا 25 فروردین ماه، فرصت دارند.

این همایش در دو بخش مقالات علمی و آثار برگزیده تا 29  اسفندماه سال جاری، آماده دریافت آثار علاقه مندان است

از جمله محورهای این همایش برای ارسال مقاله می توان از «دروس پایه و رویکرد اسلامی ایرانی»، «دروس نظری و تاریخی رویکرد اسلامی ایرانی»، «دروس فناوری و رویکرد اسلامی ایرانی»، «دروس طراحی و رویکرد اسلامی ایرانی»، «مقطع تحصیلات تکمیلی و رویکرد اسلامی ایرانی»، «رشته آموزشی مهندسی معماری اسلامی» و «آموزش و بازار کار» نام برد.

برای بخش آثار برگزیده نیز محورهای «معرفی مصادیق برتر معماری اسلامی ایرانی چهار دهه اخیر»، «معرفی استادان برتر»، «معرفی کتب و نشریات برتر»، «معرفی طرح های برتر»، «معرفی پایان نامه های دانشجویی برتر»، «معرفی جزوه های درسی برتر» و «معرفی شرکت مشاور برتر» در نظر گرفته شده است.

تمامی مقالات پذیرفته شده در مجموعه مقالات همایش به صورت لوح فشرده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلامی (ISC)، پایگاه جهاد دانشگاهی (SID) و پایگاه مرجع دانش (CIVILICA) نمایه می شود.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه کارگاه های آموزشی تخصصی مرتبط با محورهای کنفرانس و نمایشگاه های تخصصی برگزار می شود.

برگزاری همایش «شهرسازی، معماری و مدیریت شهری اسلامی ایرانی»

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت