آسیاتل

بازدید: 28

تعطیلات دو هفته‌ای صحن علنی برای بررسی بودجه 97/کمیسیون تلفیق تا 26 دی بودجه را جمع‌بندی می‌کند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 942012
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از حضور دو هفته‌ای نمایندگان در حوزه انتخابیه به منظور بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق به صورت دو شیفت خبر داد.

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت مجلس در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح مصوبات امروز این هیئت رئیسه گفت: قرار شد تا مدت زمان حضور نمایندگان در حوزه های انتخابیه شان 2 هفته تعیین شود تا کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 بتواند به صورت دو شیفته هر روز جلسه داشته باشد.

وی ادامه داد: تصمیم بر آن شد که کمیسیون تلفیق بودجه تا 26 دی ماه درباره لایحه بودجه سال 97 به جمع بندی رسیده تا آن را به صحن علنی ارائه کند.

نعمتی تاکید کرد: البته امکان دارد این تاریخ بین 24 دی ماه تا 26 دی ماه باشد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: انشاءالله کار بررسی لایحه بودجه تا 15 بهمن ماه در صحن علنی به اتمام می رسد تا بتواینم آن را به شورای نگهبان ارائه کند.

وی همچنین با اشاره به دیگر تصمیم هیئت رئیسه مجلس گفت: قرار شد کمیسیونی ویژه برای بررسی تفکیک وزراتخانه های دولت در مجلس تشکیل شود.

نماینده مردم تهران، ری ، شمیرانات و اسلامشهر ادامه داد: دولت پیش از این لایحه ای را برای تفکیک تعدادی از وزارتخانه ها به مجلس ارائه کرده بود، همچنین دو طرح هم در مجلس در این مورد وجود داشت لذا با تشکیل کمیسیون ویژه با حضور 23 از کمیسیون های تخصصی قرار شد تا تمامی موارد لایحه و طرحهای مختلف را بررسی کنند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اذعان کرد: تعیین تکلیف وزراتخانه هایی همچون انرژی، ورزش، منابع طبیعی در دستور کار این کمیسیون ویژه خواهد بود و به زودی تشکیل می شود.

شایان ذکر است قرار بود نمایندگان فردا (چهارشنبه 6 دی ماه) به مدت یک هفته در حوزه های انتخابیه خود حضور داشته باشند و بر این اساس مجلس هفته آینده جلسه نخواهد داشت.

انتهای پیام/ 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت