بازدید: 90

۷ فوتبالیست چمنی در تیم ملی فوتسال بانوان!

۷ فوتبالیست چمنی در تیم ملی فوتسال بانوان!

یک رویه غلط در فوتبال بانوان ایران از سالهای گذشته رشد پیدا کرده و هنوز هم راهکاری برای آن پیدا نشده است. این رویه غلط حضور همزمان بازیکنان فوتبال چمنی در تیم ملی فوتسال بانوانبوده که عموما در دنیا چنین اتفاقی نمی افتد. به گزارش تابناک ورزشی، شهناز یاری در خصوص وضعیت سرمربی تیم فوتسال زیر 17 سال بانوان و اردوهایی که برگزار شده  گفت: اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و تاکنون شش اردو داشتیم که پنج اردو استعدادیابی بود. در بخش فوتبال بانوان تیم‌های زیر 14، زیر 17 و زیر 19 سال داشتیم، اما در فوتسال، تیمی در این رده‌ها نبود.وی افزود: فدراسیون هیچ وقت دنبال تشکیل تیم‌های پایه در فوتسال بانوان نبود و اکنون هم ما مجبور شدیم در این رده تیم داشته باشیم. تیم فوتسال زیر 17 سال تازه تشکیل شده و تیمی است که می‌توان گفت اکثر بچه‌های آن در رده فوتبال هم حضور دارند، چون اصلاً تاکنون تیم فوتسالی نداشتیم.سرمربی تیم فوتسال زیر 17 سال بانوان با اشاره به نحوه تشکیل این تیم یادآور شد: برای تشکیل این تیم در هشت منطقه بازی‌های انتخابی برگزار کردیم و تیم‌های اول و هشتم این مرحله انتخابی به صورت دوره‌ای با هم بازی کردند و در نهایت 20 نفر از بین آنها انتخاب شدند تا ما اولین اردو را با بازیکنان انتخاب شده برگزار کنیم. یک سال و نیم دیگر باید برای حضور در مسابقات المپیک زمان داریم و حالا همه باید دست به دست هم بدهند تا این تیم به جایگاهش برسد. فوتسال ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و توانمند است که این را قبلاً نشان داده‌ایم، اما باید توجه بیشتری به آنها شود. این تیم باید به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پشتیبانی شود و اگر اینطور باشد، در المپیک هم حرفی برای گفتن داریم.یاری درباره اینکه چند بازیکن تیمش عضو تیم فوتبال هم هستند و در رده‌های ملی حضور داشتند، گفت: هفت بازیکن فوتبالی داریم که عضو تیم زیر 16 سال فوتبال بودند، اما دیگر نمی‌توانند عضو این تیم باشند، چون سن آنها از حضور در این تیم گذشته است. با این حال آنها اکنون می‌توانند در تیم زیر 17 سال فوتسال حضور داشته باشند و فدراسیون فوتبال باید در این خصوص تصمیم عاقلانه بگیرد. این بازیکنان خودشان می‌گفتند چون تیم فوتسالی نبود، آنها فوتبال را انتخاب کردند، اما اکنون حق انتخاب دارند و باید اجازه بدهیم خودشان تصمیم بگیرند. جایی که نام ایران است و ما می‌خواهیم در المپیک شرکت کنیم، باید در این خصوص هم تصمیم جدی بگیریم. اینگونه نباشد که عده‌ای به فوتسال بیایند دوباره به فوتبال بروند و نتوانیم تیمی قدرتمند داشته باشیم.
۷ فوتبالیست چمنی در تیم ملی فوتسال بانوان!
منبع : تابناک کد خبر: 940

 تلگرام خبرلند

سرمربی تیم فوتسال زیر ۱۷ سال بانوان می‌گوید که ۷ بازیکن این تیم فوتبالیست هستند اما خودشان خواستند که در فوتسال به کارشان ادامه دهند.

یک رویه غلط در فوتبال بانوان ایران از سالهای گذشته رشد پیدا کرده و هنوز هم راهکاری برای آن پیدا نشده است. این رویه غلط حضور همزمان بازیکنان فوتبال چمنی در تیم ملی فوتسال بانوانبوده که عموما در دنیا چنین اتفاقی نمی افتد. به گزارش تابناک ورزشی، شهناز یاری در خصوص وضعیت سرمربی تیم فوتسال زیر 17 سال بانوان و اردوهایی که برگزار شده  گفت: اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و تاکنون شش اردو داشتیم که پنج اردو استعدادیابی بود. در بخش فوتبال بانوان تیم‌های زیر 14، زیر 17 و زیر 19 سال داشتیم، اما در فوتسال، تیمی در این رده‌ها نبود.
وی افزود: فدراسیون هیچ وقت دنبال تشکیل تیم‌های پایه در فوتسال بانوان نبود و اکنون هم ما مجبور شدیم در این رده تیم داشته باشیم. تیم فوتسال زیر 17 سال تازه تشکیل شده و تیمی است که می‌توان گفت اکثر بچه‌های آن در رده فوتبال هم حضور دارند، چون اصلاً تاکنون تیم فوتسالی نداشتیم.
سرمربی تیم فوتسال زیر 17 سال بانوان با اشاره به نحوه تشکیل این تیم یادآور شد: برای تشکیل این تیم در هشت منطقه بازی‌های انتخابی برگزار کردیم و تیم‌های اول و هشتم این مرحله انتخابی به صورت دوره‌ای با هم بازی کردند و در نهایت 20 نفر از بین آنها انتخاب شدند تا ما اولین اردو را با بازیکنان انتخاب شده برگزار کنیم. یک سال و نیم دیگر باید برای حضور در مسابقات المپیک زمان داریم و حالا همه باید دست به دست هم بدهند تا این تیم به جایگاهش برسد. فوتسال ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و توانمند است که این را قبلاً نشان داده‌ایم، اما باید توجه بیشتری به آنها شود. این تیم باید به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پشتیبانی شود و اگر اینطور باشد، در المپیک هم حرفی برای گفتن داریم.
یاری درباره اینکه چند بازیکن تیمش عضو تیم فوتبال هم هستند و در رده‌های ملی حضور داشتند، گفت: هفت بازیکن فوتبالی داریم که عضو تیم زیر 16 سال فوتبال بودند، اما دیگر نمی‌توانند عضو این تیم باشند، چون سن آنها از حضور در این تیم گذشته است. با این حال آنها اکنون می‌توانند در تیم زیر 17 سال فوتسال حضور داشته باشند و فدراسیون فوتبال باید در این خصوص تصمیم عاقلانه بگیرد. این بازیکنان خودشان می‌گفتند چون تیم فوتسالی نبود، آنها فوتبال را انتخاب کردند، اما اکنون حق انتخاب دارند و باید اجازه بدهیم خودشان تصمیم بگیرند. جایی که نام ایران است و ما می‌خواهیم در المپیک شرکت کنیم، باید در این خصوص هم تصمیم جدی بگیریم. اینگونه نباشد که عده‌ای به فوتسال بیایند دوباره به فوتبال بروند و نتوانیم تیمی قدرتمند داشته باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پربازدیدترین اخبار

خبرنامه

براي عضويت در خبرنامه ايميل خود را در فرم زير وارد كنيد.

جدیدترین اخبار

گزارش ها

واکنش خاص گوینده خبر 14 به گزارش سخنان رهبر و اقتدار موشکی +فیلم

واکنش گوینده خبر 14 سیما پس از گزارش درباره سخنان رهبر انقلاب و اقتدار موشکی مورد توجه کاربران قرار گرفت.

خوش خدمتی جدید منافقین به آمریکا با انتشار گزارش‌هایی خیالی از برنامه موشکی ایران

نماینده گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن مدعی شد مدارک و شواهدی علیه برنامه موشکی ایران در اختیار دارند.

گزارش شهنازی در مورد اعزام کاروان ایران به مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا

دبیرکل کمیته ملی المپیک در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونان وزارت ورزش، گزارشی از وضعیت اعزام کاروان ایران به بازی‌های داخل سالن ارائه کرد.

دیده‌بان شفافیت و عدالت فردا گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو منتشر می‌کند

عضو هیأت مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت گزارشی از تخلفات سازمان غذا و دارو توسط سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت تهیه شده که فردا منتشر می‌شود.

چند مورد لو رفتن سؤالات امتحان نهایی 20 دقیقه قبل از امتحان گزارش شده است/ مردم مستندات خود را به مجلس ارائه کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه چند مورد لو رفتن سؤالات حدود یک ربع تا بیست دقیقه قبل از شروع امتحان گزارش شده است، گفت: اگر مدرک و مستندی در دست افراد دالّ بر وقوع تخلف در امتحانات نهایی وجود دارد باید به مجلس داده شود.

اعلام گزارش دفتر بازرسی سازمان محیط زیست درباره مرگ "هیرکان"

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان حفاظت محیط زیست درباره مرگ هیرکان، پلنگ رها شده در پارک ملی گلستان توضیحاتی را ارائه کرد.

نتایج گزارشات اولیه در خصوص علت بوی نامطبوع خاش

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: ترکیدگی یک واحد آمونیاک در شهرک صنعتی خاش و فعال شدن تنها آتشفشان غیرخاموش ایران از دلایل بوی نامطبوع شهرستان خاش اعلام شده که هنوز صحت و سقم این ادعاها مشخص نشده است.

نخستین گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره برنامه موشکی ایران؛ لحن گوتیرش نرمتر شد

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نوشت که بر اساس سندی که به دست آورده لحن دبیرکل سازمان ملل نسبت به آزمایش‎های موشکی ایران نرمتر شده است.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش تازه سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران، لحن ملایم‌تری دارد

روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

گزارش یونیسف از کشته شدن کودکان موصل به دست داعش

سازمان ملل اعلام کرد: شبه نظامیان گروه تروریستی داعش کودکان در موصل را هدف می‌گیرند تا اجازه ندهند غیرنظامیان از این شهر فرار کنند این در حالی است که نیروهای عراقی برای پس گرفتن آخرین پایگاه داعشی‌ها در عراق همچنان تلاش می‌کنند.

تبلیغات

تلگرام خبرلند