آسیاتل

بازدید: 23

کارکنان شرکت‌های دانش بنیان بیمه می‌شوند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 934426
رئیس امور شرکت‌های دانش بنیان در خصوص بیمه شرکت‌های دانش بنیان گفت: امروز فرصت مناسب برای شرکت‌های دانش بنیان جهت بیمه کردن کارمندانشان فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شرایط ویژه بیمه تکمیلی شرکت های دانش بنیان اعلام شد و بر اساس آن تمام شرکت های دانش بنیان تهران می توانند کارمندان خود را بیمه تکمیلی کنند.

 بر اساس این اطلاعیه شرکت های دانش بنیان می تواند به صورت تقاضای ثبت نام و دریافت خدمات بیمه تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده شان داشته باشند البته توجه به این نکته ضروری است که صرفا افراد با داشتن بیمه گر پایه تامین اجتماعی می‎ توانند در این سامانه ثبت نام کنند و این بیمه شوندگان شامل کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی هستند .

شرکت های دانش بنیان متقاضی خدمات درمان تکمیلی باید حداقل ۵۰ درصد کارکنان آن ها که در لیست بیمه تامین اجتماعی هستند، همزمان تحت پوشش خدمات بیمه تکمیلی قرار گیرند.


شایان ذکر است؛ مدت زمان ارائه خدمات بیمه چهار ماه تمام شمسی است که ازساعت ۲۴ مورخ ۹۶/۱۰/۰۵ آغاز و در ساعت ۲۴ مورخ ۹۷/۰۲/۰۵ خاتمه می یابد و از آن تاریخ به بعد به صورت سالیانه قابل تمدید خواهد بود.

 محمد صاحب کار خراسانی رئیس امور شرکت های دانش بنیان معاونت علمی فناوری رئیس جمهور در گفت و گو با خبرنگار  حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص این بیمه برای شرکت های دانش بنیان گفت: برخی از شرکت ها در گذشته کارمندان خود را بیمه نمی کردند و بیمه تکمیلی را نمی پذیرفتند و با مشکل مواجه می شدند.

وی ادامه داد: اما امروز شرایط بیمه برای شرکت های دانش بنیان مهیا شده است و آن ها می توانند هریک از افراد شرکت خود را بیمه تکمیلی کنند.

انتهای پیام/

شرایط بیمه تکمیلی شرکت های دانش بنیان اعلام شد

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

تبلیغات

آسیاتک حمایت