آسیاتل

بازدید: 20

آخرین آمار فیلترینگ پیامک‌های مزاحم

منبع : فردا نیوز کد خبر: 932342
معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد که اگر برای ما محرز شود پیامکی تبلیغاتی برای کاربران موجب مزاحمت شده، سریعا آن شماره را فیلتر می‌کنیم.

معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد که اگر برای ما محرز شود پیامکی تبلیغاتی برای کاربران موجب مزاحمت شده، سریعا آن شماره را فیلتر می‌کنیم.

خبرگزاری ایسنا: حسین فلاح جوشقانی - رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به میزان موفقیت طرح فیلترینگ پیامک های مزاحم در سامانه ۱۹۵، اظهار کرد: در حال حاضر آمار مشخصی در این زمینه ندارم، اما تقریبا می توان گفت: براساس شکایاتی که داریم روزی ۳۰۰ شکایت دریافت می شود که ما آستانه هایمان را هم پایین آورده ایم. اگر برای ما محرز شود پیامکی تبلیغاتی برای کاربران موجب مزاحمت شده، سریعا آن شماره را فیلتر می کنیم.

وی با اشاره به آمار شماره های مسدود شده در راستای طرح فیلترینگ شماره های مزاحم، اظهار کرد: تاکنون حدود ۲۰ هزار شماره پیامک مزاحم از این طرح مسدود شده است.

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به مسدود شدن سرشماره یکی از اپراتورها، بیان کرد: یکی از سرشماره هایی که مربوط به یکی از اپراتور ها بود که البته پیامک های مناسبی را هم ارسال می کرد توسط ما و فارغ از محتوا مسدود شد، چرا که اپراتور ها نباید در قالب پیامک های ارسالی خود اطلاع رسانی های خارج از حوزه خود را داشته باشند. اپراتور ها تنها باید در زمینه ی مسائل مرتبط با اپراتور خود اطلاع رسانی کنند.

فلاح جوشقانی تاکید کرد: قرار است همه مسائل مرتبط با پیامک های ارسالی توسط اپراتور ها مورد توجه قرار بگیرد و صرفا اپراتور ها می توانند درباره مسائل مرتبط با خط اشتراکی مشتریان خود پیامکی را ارسال کنند.

وی با اشاره به طرح رجیستری گوشی های موبایل برای مسافرانی که وارد کشور می شوند، بیان کرد: گمرک در حال طراحی سامانه ای است که از طریق آن بتوان با دادن یک مهلت ۱۰ تا ۱۵ روزه به صاحبان گوشی ها فرصتی را برای انجام رجیستری به آن ها بدهند.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت