آسیاتل

بازدید: 42

ابلاغ شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران برای تسهیل در خدمات بهداشتی و درمانی

منبع : صدا و سیما کد خبر: 916318
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران برای تسهیل خدمات درمانی این عزیزان ابلاغ شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ عبدالرضا عباسپور در همایش فصلی معاونین استان و روسای بنیاد شهرستان های خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای دو سال متوالی دستگاه برتر در کشور شناخته شده است که با تلاش و همکاری کارکنان بنیاد در سراسر کشور به دست آمد چون خالصانه برای خدمت به ایثارگران عزیز تلاش می کنند.
وی رفع مشکلات درمانی ایثارگران را یکی از مهم ترین اولویت های بنیاد بیان کرد و افزود: رفع مشکلات بیمه درمانی جامعه ایثارگری با تلاش معاونت بهداشت و درمان بنیاد با هماهنگی بیمه گذار و بیمه گر مدیریت می شود و هدف این است که ایثارگران در حوزه درمانی بهترین خدمات را دریافت کنند.
عباسپور درباره هرم سلامت ایثارگران افزود: در این هرم سلامت، وضع جسمی و سلامت ایثارگران به صورت تخصصی با اعزام پزشکان متخصص به شهرستان ها، جذب نیروی متخصص خارج از کشور و تشکیل کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی بررسی و پیگیری می شود تا سلامت ایثارگران تأمین شود.
عباسپور به بیمه پایه ایثارگران اشاره کرد و گفت: بنیاد افراد تحت تکفل و تحت پوشش خود را به سازمان بیمه سلامت معرفی می کند و پس از فرایند اداری دفترچه بیمه سلامت به افراد اعطا می شود.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از همکاری بیمه دی و پیگیری روسای بنیاد و معاونین بهداشت و درمان استان ها برای عقد قراردادهای جدید با بیمارستان ها و مراکز درمانی در سطح استان ها و شهرستان ها و حل مشکلات احتمالی خبر داد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تجهیزات پزشکی خاص مانند تشک مواج و ویلچر برای ایثارگران مشمول فراهم شده است ،گفت : تجهیزات پزشکی خاص مطابق درخواست بنیاد استان و شهرستان ها به جانبازان قطع نخاع از گردن یا سایر ایثارگران طبق شرایط اعطا می شود.
در این همایش که با حضور مدیرکل، قائم مقام، معاونان و روسای بنیاد شهرستان های بنیاد خراسان رضوی، رئیس کارگروه بیمه تکمیلی بهداشت و درمان بنیاد، مدیر عامل بیمه دی و مسئولین بهداشت و درمان بنیاد شهرستان های این استان برگزار شد، شرکت کنندگان مسائل و مشکلات درمانی ایثارگران را مطرح کردند.
 

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت