آسیاتل

بازدید: 59

استفاده از اتباع بیگانه مجازوغیر مجاز در ادارات ورامین ممنوع است

منبع : مهر نیوز کد خبر: 911880
ورامین- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در جلسه کمیسیون سامان دهی و طرد اتباع بیگانه گفت: استفاده از اتباع بیگانه مجازوغیر مجاز در ادارات ورامین ممنوع است.

به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلی سعیدیان، صبح سه شنبه در جلسه کمیسیون سامان دهی و طرد اتباع بیگانه که در محل فرمانداری ورامین و با حضور اعضاء کمیسیون برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت:  با توجه به دستورالعمل های سامان دهی و طرد اتباع بیگانه وزارت کشور لازم است که این دستورالعمل در همه سطوح به کار گرفته شود.

سعیدیان افزود: به کارگیری اتباع بیگانه چه مجاز و چه غیرمجاز در ادارات و نهادهای دولتی ممنوع است، لذا بر اساس قانون هیچ یک از ادارات و نهادها نمی توانند اتباع بیگانه مجاز و غیر مجاز را  به کارگیری کنند و پیمانکاران دستگاه دولتی حق استفاده از اتباع بیگانه غیر مجاز و بدون مجور را ندارند و در صورت مشاهده ادارات ذیربط باید با متخلفین برخورد کند.

وی بیان داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر اساس آموزه های دینی تمام شرایط را برای حضور اتباع در ایران اسلامی فراهم کرده است و برادران و خواهران اتباع از تمامی خدمات نظام برخوردار می باشند ولی قوانین حوزه اتباع بیگانه باید با دقت و رعایت مسائل قانونی از سوی تمامی افراد رعایت شود.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین در ادامه اظهار کرد: رعایت دستورالعمل های مربوط به سامان دهی اتباع بیگانه وزارت کشور از سوی تمامی مسئولان الزامی است و با اجرای گشت های مشترک با همکاری دستگاه های مرتبط با موضوع اتباع در دستور کار قرار دارد.

سعیدیان در پایان گفت: با توجه به ممنوعیت اشتغال به کار اتباع در بخش توزیع مواد خوراکی و غذایی و به جهت جلوگیری از نارضایتی عمومی  موضوع به صورت ویژه در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشگر دربی مشخص شد

گزارشگر دربی مشخص شد

تبلیغات

آسیاتک حمایت