آسیاتل

بازدید: 62

اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا توسط تعزیرات حکومتی زنجان

منبع : مهر نیوز کد خبر: 911757
زنجان-مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: طرح نظارتی ویژه شب یلدا از ۲۵ آذرماه شروع‌ شده و تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد و تعزیرات حکومتی با هرگونه تخلف به جد برخورد می‌کند.

مرتضی ممیزی در گفتگو با خبرنگار مهر به گشت ویژه بازرسی تعزیرات حکومتی استان زنجان اشاره کرد و افزود: با توجه به افزایش تقاضا برای خرید میوه، آجیل و خشکبار از سوی شهروندان زنجانی طرح نظارتی ویژه شب یلدا توسط تعزیرات حکومتی زنجان اجرا می‌شود. 

وی اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه شب یلدا از ۲۵ آذرماه شروع‌شده و تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد و تعزیرات حکومتی با هرگونه گران‌فروشی، کم‌فروشی، تقلب و عدم صدور فاکتور  به جد برخورد می‌کند. 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: این طرح با حضور بازرسین از صنعت و معدن و تجارت، اتحادیه‌های اصناف، کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی در مراکز عرضه میوه و آجیل اجرا می‌شود.

ممیزی ابراز کرد: در این طرح همه فروشگاه‌های میوه، آجیل مورد بازرسی قرار می‌گیرند و در صورت مشاهده تخلف به‌صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

 وی افزود: وظیفه ذاتی تعزیرات حکومتی رسیدگی به تخلفات اقتصادی در جامعه است و رسیدگی به تخلفات اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار، عرضه خارج از شبکه و رعایت نکردن قوانین نظام صنفی و اجحافی که از سوی برخی صنوف در حق مصرف‌کنندگان انجام می‌شود را ازجمله وظایف این اداره است. 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه در شب یلدای سال گذشته میوه‌فروشان و آجیل‌فروشان بیشترین تخلفات را داشتند، تصریح کرد: در شب یلدا اکیپ‌هایی ویژه در استان و شهرستان‌ها بازرسی لازم رادارند و در شب یلدای سال  گذشته کمترین تخلفات در شب یلدا در تعزیرات حکومتی استان زنجان تشکیل‌شده است. 

ممیزی گفت: این اداره صلاحیت رسیدگی به تخلفات اشخاص حقوقی و حقیقی را دارد و بر اساس ماده ۱۸ قانون، تعزیرات حکومتی صلاحیت رسیدگی و اعمال مجازات را دارد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت