آسیاتل

بازدید: 34

پایان فرار جنون آمیز سارقان خودرو با شلیک پلیس

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 903730
رئیس کلانتری 138 جنت آباد از دستگیری دو سارق خودرو پس از تعقیب و گریز نفس گیر یک ساعته و شلیک پلیس به لاستیک خودرو خبر داد.

پایان فرار جنون آمیز سارقان خودرو با شلیک پلیسبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ عباس واعظی رئیس کلانتری 138 جنت آباد اظهار کرد: با شکایت یکی از شهروندان ساکن محدوده شاهین شمالی در خصوص سرقت خودروی سواری اش، تیمی از ماموران گشت انتظامی این کلانتری برای بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخصات خودروی مسروقه به دست آمد و در اختیار واحدهای گشت انتظامی قرارگرفت تا این که ماموران یکی از گشت های انتظامی مستقر در محدوده، این خودرو را با دو سرنشین مشاهده و به راننده دستور توقف داد، اما متهمان بدون توجه به دستور پلیس بر سرعت خود افزوده و سعی کردند با انجام حرکات مارپیچ و خطرناک از میان خودروهای سواری دیگر راه خود را باز کرده و فرار کنند.

رئیس کلانتری 138 بیان کرد: این اقدام به تعقیب متهمان انجامید و پس از یک ساعت تعقیب و گریز نفس گیر در خیابان ها و بزرگراه های این محدوده در نهایت پلیس با شلیک به لاستیک خودرو، آن را متوقف و سرنشینان خودرو را دستگیر کرد.

سرهنگ واعظی تصریح کرد: متهمان به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل شدند و تحت بازجویی های به عمل آمده به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو اعتراف و متعاقبا با شکایت مالباخته که در کلانتری حاضر شده بود، به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

انتهای پیام/

سارقان خودرو پایتخت در دام پلیس

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت