آسیاتل

بازدید: 41

گسترش محدوده طرح ترافیک به مناطق زوج و فرد/ جریمه 20 هزار تومانی ورود به طرح/ تشدید برخورد با خودروهای دودزا

منبع : فارس نیوز کد خبر: 902089
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به این مطلب که امروز محدوده طرح ترافیک به مناطق زوج و فرد گسترش یافته است، از تشدید برخورد پلیس با خودروهای دودزا خبر داد.

سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، به تصمیمات کمیسیون ویژه آلودگی هوا در استانداری تهران پرداخت و اظهار داشت: با توجه به جلسه شب گذشته مقرر شد که امروز طرح ترافیک به طرح زوج و فرد نیز گسترش پیدا کند که این مسأله تا ساعت 19 امروز به قوت خود باقی است.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بر این اساس خودروهایی که تا قبل از این می توانستند بر اساس شماره پلاک خود در محدوده زوج و فرد تردد کنند، امروز فقط براساس داشتن طرح ترافیک، قادر به تردد در این محدوده خواهند بود.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص جریمه ورود به محدوده طرح ترافیک اعلام کرد: جریمه ورود خودروهای غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک 20 هزار تومان است. 

سرهنگ عابدی با اعلام این مطلب که مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت هم اکنون در معابر حضور فعال داشته و با وسایل نقلیه دودزا برخورد خواهند کرد، اظهار داشت: طرح تشدید برخورد با خودروهای دودزا در معابر تهران با قوت اجرا می شود؛ اگر خودرویی معاینه فنی نداشته باشد جریمه شده و خودرویی هایی نیزکه دودزا باشد پلاکشان فک شده و پس از دریافت پلاک تعمیری به تعمیرگاه اعزام می شود.

این مقام ارشد پلیس راهور فاتب اعلام کرد: پلیس برخورد با خودروهای دودزا را به طور جد در دستور کار دارد و در این رابطه با تمام وسایل نقلیه دودزا  چه عمومی و چه خصوصی طبق قانون برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت