آسیاتل

بازدید: 83

30 عنوان کتاب حوزه سواد رسانه‌ای در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 890258
گروه فناوری اطلاعات: 30 عنوان کتاب حوزه سواد رسانه‌ای در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، انتشارات پشتیبان به عنوان ناشر تقدیر شده نهضت سواد رسانه‌ای کشور و به عنوان امی و ناشر تخصصی دستاوردهای حوزه سوادرسانه‌ای با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و دبیرخانه همایش بین‌المللی سوادرسانه‌ای، بالغ بر 30 عنوان کتاب در زمینه سواد رسانه‌ای را منتشر و رونمایی کرد.

از این دست می‌توان به مجموعه 14 جلدی «تک نگاشت‌های سواد رسانه‌ای» به موضوعات متنوع حوزه سواد رسانه‌ای اشاره کرد که از دستاوردهای اولین همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت می‌باشد.

این مجموعه به همت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و با همکاری مشترک مرکز رسانه‌های دیجیتال و انتشارات پشتیبان آماده و به چاپ رسیده است.

مجموعه 8 جلدی «شهروند هوشمند» نیز مجموعه‌ای جهت آموزش مفاهیم مرتبط با آموزش سواد رسانه‌ای برای استفاده معلمین، مدرسین و خانواده‌ها که توسط مدرس سواد رسانه‌ای؛ نصیری تألیف و به سفارش مرکز رسانه‌های دیجیتال با همکاری دپارتمان ارتباطات و رسانه انتشارات پشتیبان است که به چاپ و رونمایی رسیده است.

همچنین کتاب «مقالات برگزیده همایش ملی سوادرسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» به همت مرتضی موسویان، ریاست مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیحیتال و افراسیابی، رئیس انجمن سواد رسانه‌ای کشور با همکاری دپارتمان ارتباطات و رسانه انتشارات پشتیبان چاپ شده که از دیگر مجموعه کتاب‌های مورد رونمایی در این دوره از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال محسوب می‌‌شود.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت