آسیاتل

بازدید: 20

لزوم تقویت محتوای تبلیغاتی دینی در فضای مجازی

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 887714
کانون خبرنگاران نبأ: سردار علی‌اصغر عباسقلی‌زاده گفت: باید دلسوزان انقلاب دست به دست هم داده و با اتحاد عمل و انسجام به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنیم و متون و محتوای تبلیغاتی دینی و انقلابی را در فضای مجازی تقویت کنیم.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، آئین افتتاحیه جشنواره فعالان فضای مجازی استان آذربایجان شرقی با حضور جمعی از مسئولان و فعالان فضای مجازی در تالار خاقانی خانه فرهنگ تبریز برگزار شد.
سردار علی‌اصغر عباسقلی‌زاده، جانشین فرماندهی سپاه عاشورا در این مراسم با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت فضای مجازی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری تأکید داشته‌اند که اگر رهبر نبودم در حوزه فضای مجازی فعالیت می‌کردم که این موضوع نشان از اهمیت این فضا است و اهمیتش را برای همه روشن کرده است.
وی با بیان اینکه اهمیت فضای مجازی برای همه روشن است، گفت: سال‌ها از فضای مجازی عقب افتاده‌ و علی‌رغم بیانات و تأکیدات مقام معظم رهبری در این حوزه با کم‌کاری مواجه بوده‌ایم.
جانشین فرماندهی سپاه عاشورا افزود: به‌عنوان فعالان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مدافعان انقلاب اسلامی هر چقدر کار کنیم جا دارد چرا که دشمن به سرکردگی آمریکا علیه بیداری اسلامی اقدام می‌کند و هدف اصلی آن مقابله با نظام انقلابی ایران است.
عباسقلی‌زاده ادامه داد: بنا به اعتراف استراتژیست‌های آمریکا هدف اصلی خود را ایران معرفی می‌کنند و معتقدند اگر ایران را شکست دهند، دیگر هیچ کشوری توانایی ایستادگی در برابر آمریکا را ندارد.
جانشین فرماندهی سپاه عاشورا عنوان کرد: فعالان فضای مجازی در خط مقدم نبرد با جبهه استکبار جهانی قرار گرفته‌اند و باید به ایجاد اتحاد و تقویت فعالیت در جبهه فضای مجازی اقدام کنیم تا در مقابل فعالیت‌های دشمن بایستیم.
سردار عباسقلی‌زاده بیان کرد: جمهوری اسلامی در فضای مجازی در تمامی حوزه‌های اقتصادی، علمی، فرهنگی، اجتماعی و... مورد هجمه موشک باران و گلوله باران قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: باید دلسوزان انقلاب دست به دست هم داده و با اتحاد عمل و انسجام به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنیم و متون و محتوای تبلیغاتی دینی و انقلابی را در فضای مجازی تقویت کنیم.
جانشین فرماندهی سپاه عاشورا یادآور شد: باید به این توجه کنیم که دشمنان نظام جمهوری اسلامی در تمامی زمینه‌ها با هم متحد شده‌اند و اهمیت این موضوع کاملا واضح است و باید با اتحادبخشی و توانمندسازی و عمل به دستورات مقام معظم رهبری در مقابل فعالیت‌های دشمنان اقدام کنیم.
بهمن بهزادسیس

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت