آسیاتل

بازدید: 71

دو راننده در آمریکا پس از تصادف به سمت هم تیراندازی کردند

منبع : صدا و سیما کد خبر: 867696

به گزارش آسوشیتدپرس؛ دو راننده در آمریکا پس از تصادف به سمت هم تیراندازی کردند. این حادثه در شهر هیوستون در ایالت تگزاس آمریکا روی داد و این دو راننده پس از تصادف جزئی خودروهایشان با هم به طرف همدیگر شروع به تیراندازی کردند. در این حادثه یک زن زخمی شد.
آنی رانک Annie Ranck از شاهدان این حادثه گفت: او(یکی از راننده ها) در حال چرخاندان اسلحه خود به همه طرف و تیراندازی بود و من هیچ کاری نمی توانستم انجام دهم و می خواستم به مردم بگویم که به نزدیک آنجا نروند.
گرزین گارسیا Gerzain Garcia از روزنامه نگاران محلی گفت: یکی از این دو فرد که در خودروی جیپ است به دیگر می گوید که تفنگ خود را بینداز و فرد دیگر تفنگ خود را همانطور که مشاهده می کنید به سمت وی نشانه می رود.این اقدامی دیوانه وار است.
اریکا سیمونErica Simon خبرنگار محلی هم گفت: ما تلاش می کردیم که وی(مجروح حادثه) را آرام کنیم و به وی بگوییم که یک آمبولانس در راه است و به وی بگوییم که شما می توانیم صدای آژیر را بشنوید.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت