آسیاتل

بازدید: 27

پوتین و اردوغان درباره اقدام ترامپ علیه قدس تلفنی گفتگو کردند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 867457
رئیس‌جمهور ترکیه در تماسی تلفنی با همتای روسی خود درباره اقدام رئیس‌جمهور آمریکا در اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی گفت‌وگو کرد.

گفت وگوی تلفنی پوتین و اردوغان درباره اقدام ترامپ علیه قدسبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از روزنامه دیلی صباح ، «رجب طیب اردوغان»، رئیس جمهور ترکیه روز پنجشنبه با «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور ترکیه به صورت تلفنی درباره اقدام دولت آمریکا در اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی گفت وگو کرد.

بر این اساس، طرفین دیدگاه مشابهی درباره این موضوع ابراز و تأکید کرده اند تصمیم «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا بر ثبات منطقه اثر منفی خواهد داشت.

ترامپ در اظهاراتی کوتاهی در  کاخ سفید روز چهارشنبه همچنین اعلام کرد به دولتش دستور داده مقدمات انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس را فراهم کنند. این اقدام ترامپ با موج گسترده محکومیت های بین المللی مواجه شد.

ترامپ علاوه بر این اعلام کرد به وزیر خارجه اش دستور داده مقدمات انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی را فراهم کند. 

انتهای پیام/

اقدام دولت آمریکا در اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت