آسیاتل

بازدید: 28

تصمیم اخیر ترامپ، علیه منافع آمریکا و در جهت اتحاد مسلمین بود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 867428
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل تصمیم ترامپ درباره انتخاب فلسطین به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را علیه منافع آمریکا و در جهت اتحاد مسلمین دانست.

حرف اخیر ترامپ، علیه منافع آمریکا و در جهت اتحاد مسلمین بودیه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی با شگاه خبرنگاران جوان، علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل امشب در حاشیه آئین اختتامیه سی و یکمین کنفرانس وحدت اسلامی در جمع خبرنگاران درباره سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: تصمیمی که رئیس جمهور آمریکا در این باره گرفته بیش از هرجای دیگری به ضرر خود آمریکا است.

وی افزود: این حرکت ترامپ نقاب از چهره سیاستمداران آمریکا بر می دارد که همواره می خواستند اینطور نشان دهند که به نفع کشورهای منطقه می خواهند کار کنند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل یادآور شد: بعضی از کشورهای دنباله رو آمریکا می خواستن زمینه ساز نفوذ آمریکا در منطقه شوند اما این کار بی حساب ترامپ در حقیقت علیه منافع آمریکا و اتحاد مسلمین بوده است.

ولایتی با بیان اینکه این اقدام مقدمه ای برای انتفاضه جدید و به میدان آمدن مردم فلسطین و کل جهان اسلام می شود، اظهار کرد: این اقدام ترامپ بدون محاسبه منافع آمریکا بوده و به مصلحت آمریکایی ها نیز نیست که اینگونه در مقابل جهان اسلام قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: او بداند که این کار سیاسی نیز شکست خواهد خورد و به شکست های اخیر آمریکا اضافه خواهد شد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت