آسیاتک

بازدید: 29

سید عبدالملک الحوثی: روز جمعه به نشانه اعتراض به خیابان‌ها بیایید

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 867421
رهبر جنبش انصارالله یمن از مردم یمن خواست روز جمعه برای محکومیت اقدام دونالد ترامپ در اعلام قدس اشغالی به عنوان پایتخت اسرائیل، به خیابان‌ها بیایند.

سید عبدالملک الحوثی: آمریکا در اشغال فلسطین شریک استبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ،«عبدالملک الحوثی» در سخنرانی ای به مناسبت تصمیم اخیر دولت آمریکا، همچنین از مردم یمن خواست فردا (جمعه) برای اعتراض به خیابان ها بیایند.

وی گفت که تصمیم ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس و تعیین این شهر به عنوان پایتخت اسرائیل، با هماهنگی برخی از نظامی های عربی منطقه صورت گرفت.

الحوثی همچنین بر مواضع ثابت انصارالله یمن در حمایت از مقدسات و ملت فلسطین تأکید کرد و از مسلمانان خواست برای مقابله با دشمنان و حمایت از مردم فلسطین متحد شوند.

وی افزود: عجیب نیست که آمریکا اقدام به اتخاذ اقدامات خصمانه ای ماند این بزند؛ چرا که این کشور اصولا در اشغال فلسطین هم دست است.

دبیر کل جنبش انصارالله یمن گفت که آمریکا حامی تروریست و اقدامات جنایتکارانه بوده و موضع اخیر واشنگتن در قبال قدس، دشمنی آن با اسلام و مسلمان را دوباره ثابت کرد.

وی تأکید کرد که موضع آمریکا درست در مرحله ای اتفاق افتاد که خیانت برخی از رژیم های عربی مانند عربستان و امارات محرز شده است.

الحوثی ادامه داد: «رژیم های عربستان و امارات با سناریوهای آمریکایی و اسرائیلی مرتبط بوده و تلاش دارند امت مسلمان را زیر یوغ دشمنان اسلام دربیاورند».

وی همچنین از مردم یمن خواست روز جمعه در اعتراض به تصمیم ترامپ تظاهرات کنند.

انتهای پیام/

تاکید رهبر جنبش انصار الله یمن بر شراکت آمریکا با رژیم صهیونیستی  در اشغال فلسطین

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک