آسیاتک

بازدید: 30

برگزاری راهپیمایی محکومیت اقدام ترامپ در رابطه با فلسطین

منبع : صراط نیوز کد خبر: 866934
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: راهپیمایی محکومیت" اقدام اخیر ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس" توسط نمازگزاران اردبیلی برگزار می‌شود.


صراط: معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: راهپیمایی محکومیت" اقدام اخیر ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس" توسط نمازگزاران اردبیلی برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم ، شکرالله عبدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: راهپیمایی محکومیت سراسری " اقدام اخیر ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس" توسط نمازگزاران اردبیلی پس از نماز جمعه برگزار می‌شود و نمازگزاران اعتراض خود را به ظلم و جور ناتمام استکبار جهانی نشان می دهند.

وی افزود: اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تصمیم برای انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس یک اقدام ظالمانه و ددمنشانه است که نشان دهنده زیرسئوال بردن اعتقادات مسلمانان و تحریک کردن احساسات آنان است و به همین دلیل اعتراض شدید مسلمانان را به همراه داشته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اقدامات ظالمانه ترامپ ماهیت آن را کاملا برای مردم مشخص کرده که این اقدامات بی‌جواب نمی ماند چرا که مسلمانان جهان اجازه نخواهند داد دشمنان و استکبار جهانی پای خود را از گلیمشان دراز کنند و با تمام جان و دل از ملت مظلوم فلسطین و قبله گاه نخست مسلمانان دفاع و حمایت خواهند کرد.

عبدی اظهار کرد: مشروعیت بخشی به وجهه کریه رژیم جعلی و نامشروع صهیونیست غاصب هدف اصلی ترامپ است در حالی که وجهه رژیم استکبار جهانی را همگان می‌شناسند و امام راحل این رژیم غاصب را "غده سرطانی" نامگذاری کرده است که برازنده این رژیم صهیونیستی است.

وی تصریح کرد: تبدیل بیت المقدس به سفارت استکبار جهانی اهانت به نخستین قبله‌گاه مسلمانان جهان و خط قرمزی است که نباید از آن رد شد که به همین منظور از هم‌استانی‌ها، اقشار مختلف بسیج، نهادها، ارگان‌ها، سازمان‌ها و مسئولان انتظار داریم اعتراض گسترده مردمی خود را در این راهپیمایی به دشمنان و استکبار جهانی نشان دهند و پرچم رژیم صهیونیستی و آمریکا را به نشانه محکوم کردن این توطئه به آتش بکشند.

loading...

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

گزارش ها

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی ایران خودرو

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان