آسیاتل

بازدید: 66

آموزش مدیریت بحران به سرپرست های خوابگاههای دانشجویی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 866885
راه‌های پیشگیری از بحران‌های جمعی دانشجویی، شیوه مدیریت در بحران‌های دانشجویی درزمان وقوع حوادث و مدیریت در بحران تجمع دانشجوی، در کارگاه آموزشی ویژه سرپرستان خوابگاه ها مطرح شد.

آموزش مدیریت بحران به سرپرست های خوابگاههای دانشجوییبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،کارگاه آموزشی «مدیریت بحران» ویژه سرپرستان خوابگاه های دانشجویی با حضور دانشگاه های منطقه ۱۰ کشور و به میزبانی مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی سرپرستان خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های کشاورزی و منابع طبیعی رامین، صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان، جندی شاپور دزفول، علوم و فنون دریایی خرمشهر، صنعت نفت آبادان، صنعت نفت اهواز، صنعتی هویزه، فرهنگیان و فنی و حرفه ای اهواز حضور داشتند.

این کارگاه آموزشی در دو نوبت ۴ ساعته در محل آمفی تئاتر شهید شهریاری معاونت فرهنگی این دانشگاه برگزار شد و بیش از ۱۵۰ نفر در این دوره آموزشی شرکت داشتند.

ازجمله عناوین مطرح شده در این کارگاه می توان به راه های پیشگیری از بحران های جمعی دانشجویی، شیوه مدیریت در بحران های دانشجویی در زمان وقوع حوادث، مدیریت در بحران تجمع دانشجویی، اقدامات پیشگیرانه، و علائم هشداردهنده اشاره کرد.

رفتارهای خود آسیب رسان و نیز مدیریت این نوع از بحران ها، واقعیت هایی درباره افراد دارای اختلال روان، اشتباهات رایج در مورد افراد در معرض خطر، انگیزه های آسیب رساندن افرادی که از سلامت روان کافی برخوردار نیستند، مدیریت یک رفتار آسیب رسان جدی از دیگر عناوینی بود که دراین کارگاه مطرح شد.

انتهای پیام/ 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت