آسیاتل

بازدید: 114

ضرب و شتم وحشیانه داور توسط مربی تیم بازنده +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 865683
مربی یک تیم فوتبال در آرژانتین پس از پایان بازی و شکست تیمش به سمت داور حمله ور شد و به همراه تعدادی دیگر وی را شدیدا مورد ضرب و شتم قرار داد.

ضرب و شتم وحشیانه داور توسط مربی تیم بازنده + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است ضرب و شتم یک داور فوتبال را در فینال یکی از مسابقات زیر 9 سال کشور آرژانتین به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود که مربی 30 ساله تیم بازنده پس از پایان بازی، دیوانه وار  به سمت "میلتون آیالا" 19 ساله حمله ور شده و به همراه تعدادی دیگر وی را شدیدا مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

آیالا که در اثر این حمله از ناحیه چشم و صورت شدیدا دچار آسیب شده بود توسط تعدادی از افراد حاضر در ورزشکاه از این مهلکه جان سالم بدر برد. این اتفاق وحشتناک در زادگاه ستاره فوتبال آرژانتین " لیونل مسی" و در مقابل چشمان وحشت زده بازیکنان کم سن و سال رخ داد.

گفتنی است؛ مدیر لیگ زیر 9 سال آرژانتین با ابراز تاسف از این حادثه گفت که شدیدا با مسببان آن  برخورد خواهد شد.

 

انتهای پیام/

لحظه حمله یک مربی به داور فوتبال

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

تبلیغات

آسیاتک حمایت