آسیاتل

بازدید: 42

دانشگاه آزاد ۶۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است/ خون شهدای ۱۶ آذر ۳۲ در رگ دانشجویان می‌جوشد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 862747
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت‌: دانشگاه آزاد اسلامی 60 هزار شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

دانشگاه آزاد ۶۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است/ خون شهدای ۱۶ آذر ۳۲ در رگ دانشجویان می جوشدبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد عصر امروز در مراسم روز دانشجو که در دانشگاه آزاد واحد غرب برگزار شد عنوان کرد: شهید مصطفی موسوی در حال مبارزه با استکبار به شهادت رسیده است و خون شهدای 16 آذر سال 1332 در رگ دانشجویان می جوشد.

وی بیان کرد: برای مقابله با استکبار و نظام سلطه امثال شهید موسوی به شهادت رسیده اند و این همان خط انقلاب است و از سال 16 آذر 1332 شروع شده و تا به امروز ادامه دارد.

رهبر با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی 60 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است ، عنوان کرد: همه شهدا در راه مقابله استکبار، ظلم و سلطه گری به شهادت رسیده اند و این روز را به نظرم باید هفته مقابله با استکبار نامید.

رئیس دانشگاه آزاد  ادامه داد: مقابله با ظلم ستیزی و استکبار  در اوایل انقلاب به رهبری آمریکا در اول انقلاب با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری انجام می شده است و من امیدوارم رهرو خون شهدا باشیم و با پیروی از راه آنها به برای رسیدن به اهداف عالی جمهوری اسلامی ایران تلاش دو چندان کنیم.

انتهای پیام/

اظهارات روز دانشجوی رهبر در دانشگاه آزاد

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت