آسیاتل

بازدید: 23

واحد‌های تولیدی آسیب دیده در زلزله در اولویت پرداخت تسهیلات

منبع : صدا و سیما کد خبر: 851026
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: ‍واحد‌های تولیدی آسیب دیده در زلزله در اولویت پرداخت تسهیلات قرار خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ، صادق نجفی ضمن بازدید از زیر ساخت های شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه ، در نشست مشترک با استاندار این استان بیان داشت: پیرو سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان حضور پیدا کرده ایم تا مصوبات این سفر را به صورت عملیاتی پیگیری کنیم .

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از پای کار آمدن انجمن های تخصصی برای کمک به مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: انجمنهای تخصصی صنایع سیمان، فولاد، کاشی و سرامیک و گچ به ترتیب 10 هزار تن سیمان، 4 هزارتن آهن آلات، 20 هزار متر مربع کاشی و سرامیک و 20 هزار تن گچ را برای بازسازی صنایع آسیب دیده کمک خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در بازدید و دیداری که امروز از صنایع خواهیم داشت اولویت بندی خواهیم کرد و واحدهایی که بازار کار دارند را در اولویت دریافت تسهیلات خواهیم گذاشت.

استاندار کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به مصوبه اختصاص 400 میلیارد تومان تسهیلات از محل 1/5 میلیارد دلار صندوق توسعه ملی اشتغال زایی به واحد های صنعتی آسیب دیده در زلزله گفت: در سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت معدن و تجارت به این استان مصوبات خوبی پیشنهاد وبه تصویب رسید .

هوشنگ بازوند افزود: در ارائه تسهیلات و کمک ها باید واحدهای تولیدی آسیب دیده اولویت بندی شود تا واحدهایی که مستحق هستند از آن تسهیلات 4 درصدی بهره ببرند .


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

دستور رییس‌جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه: به مردم گزارش دهید که ارز به چه کسانی داده و چگونه هزینه می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت