آسیاتل

بازدید: 25

واحد‌های تولیدی آسیب دیده در زلزله در اولویت پرداخت تسهیلات

منبع : صدا و سیما کد خبر: 851026
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: ‍واحد‌های تولیدی آسیب دیده در زلزله در اولویت پرداخت تسهیلات قرار خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ، صادق نجفی ضمن بازدید از زیر ساخت های شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه ، در نشست مشترک با استاندار این استان بیان داشت: پیرو سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان حضور پیدا کرده ایم تا مصوبات این سفر را به صورت عملیاتی پیگیری کنیم .

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از پای کار آمدن انجمن های تخصصی برای کمک به مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: انجمنهای تخصصی صنایع سیمان، فولاد، کاشی و سرامیک و گچ به ترتیب 10 هزار تن سیمان، 4 هزارتن آهن آلات، 20 هزار متر مربع کاشی و سرامیک و 20 هزار تن گچ را برای بازسازی صنایع آسیب دیده کمک خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در بازدید و دیداری که امروز از صنایع خواهیم داشت اولویت بندی خواهیم کرد و واحدهایی که بازار کار دارند را در اولویت دریافت تسهیلات خواهیم گذاشت.

استاندار کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به مصوبه اختصاص 400 میلیارد تومان تسهیلات از محل 1/5 میلیارد دلار صندوق توسعه ملی اشتغال زایی به واحد های صنعتی آسیب دیده در زلزله گفت: در سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت معدن و تجارت به این استان مصوبات خوبی پیشنهاد وبه تصویب رسید .

هوشنگ بازوند افزود: در ارائه تسهیلات و کمک ها باید واحدهای تولیدی آسیب دیده اولویت بندی شود تا واحدهایی که مستحق هستند از آن تسهیلات 4 درصدی بهره ببرند .


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت