آسیاتل

بازدید: 38

جزئیات دیدار جامعه اسلامی مهندسین با مراجع تقلید/ تهیه مانیفست برای فعالیت‌های آینده جام

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 849838
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین جزئیات دیدار اخیر تشکل متبوعش با مراجع عظام تقلید را تشریح کرد.

جزئیات نشست دیدار جامعه اسلامی مهندسین با مراجع تقلیداحمد نیک فر عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری نشست شورای مرکزی تشکل متبوعش و دبیران استانی، اظهار کرد: این نشست 5 شنبه هفته گذشته در قم برگزار شد.

وی با اشاره به دیدار اعضای جامعه اسلامی مهندسین با مراجع تقلید، ادامه داد: با حضرات آیات یزدی، علوی گرگانی، نوری همدانی و سعیدی دیدار و گفت وگو کردیم.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین بیان کرد: در این دیدار محمدرضا باهنر گزارشی از فعالیت ها و رویکردهای جامعه اسلامی مهندسین به مراجع عظام داد و آنان نیز رهنمودهایی به ما داشتند.

نیک فر درباره جزئیات نشست دبیران این تشکل، گفت: آسیب شناسی نسبت به عملکرد جامعه اسلامی مهندسین در چند سال گذشته و دو انتخابات اخیر انجام دادیم.

وی اضافه کرد: از مدتی قبل بحث بازنگری در راهکارهای جامعه اسلامی مهندسین به استان ها ابلاغ شده بود و آنان بعد از بررسی های لازم نظر خود را به شورای مرکزی اعلام کرده بودند.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین خاطر نشان کرد: همچنین قرار شد استان ها برررسی های بیشتری را انجام دهند و نظر خود را اعلام کنند  تا مانیفستی برای مسیر پیش رو جامعه اسلامی مهندسین تهیه شود.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت