آسیاتل

بازدید: 30

جدال مدعیان لیگ ووشو با برتری پارس جنوبی پایان یافت

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 839150
حساس‌ترین دیدار رقابت‌های لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های با برتری پارس جنوبی مقابل دانشگاه آزاد همراه شد.

جدال مدعیان لیگ ووشو با برتری پارس جنوبی پایان یافتبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ فصل جاری لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور در بخش مردان با حضور هشت تیم، پارس جنوبی، شهرداری ملارد، دانشگاه آزاد، باشگاه مقاومت، شهرداری دامغان، دانشگاه پیام نور، هیئت البرز و پاس ناجا در یک گروه و به صورت رفت و برگشت برگزار می شود تا تیم های برتر مشخص شوند.

رقابت های هفته سوم و چهارم امروز (سه شنبه) در آکادمی ووشو برگزار شد و پارس جنوبی برابر دانشگاه آزاد به پیروزی ۱۰ بر ۴ دست یافت تا خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی معرفی کند.

در بخش تالو، پارس جنوبی چهار بر یک از حریف خود پیش افتاد و سپس در مبارزات ساندا نیز برتری پارسی ها ادامه یافت تا این تیم با کسب پیروزی ۱۰ بر ۴ موفق به دشت سه امتیازی در این مبارزه شود.

پارس جنوبی در این رقابت حساس، «یوسف صبری»، «محسن محمدسیفی» و «حمیدرضا قلی پور» را در اختیار نداشت و از سوی دیگر «سجاد عباسی» نیز به دلیل آسیب دیدگی نتوانست دانشگاه آزاد را همراهی کند.

در ساندا، «مهدی محمدی»، «سعید فاضلی»، «امیر کریمی»، «یزدان میرزایی»، «معین تقوی» و «امیر فضلی» پیروزی های پارس جنوبی را کسب کردند و «محسن ریاحی»، «عرفان آهنگریان» و «محمدرضا سهندی» نیز برد های دانشگاه آزاد را رقم زدند.

**نتایج دیدار های امروز لیگ برتر ووشو به شرح زیر است:

هیئت البرز ۷ – شهرداری ملارد ۷

دانشگاه آزاد ۴ – پارس جنوبی ۱۰

پاس ناجا ۱۳ – دانشگاه پیام نور یک

دانشگاه پیام نور ۳ – شهرداری دامغان ۱۱

پاس ناجا ۱۳ – شهرداری ملارد یک

هیئت البرز یک – باشگاه مقاومت ۱۳

شهرداری دامغان ۲ – پارس جنوبی ۱۲

دانشگاه آزاد ۱۱ – باشگاه مقاومت ۳

در جدول رده بندی تیم پارس جنوبی با ۱۲ امتیاز صدرنشین است، دانشگاه آزاد با ۹ امتیاز و تفاضل ۱۸ در رتبه دوم قرار دارد و باشگاه مقاومت با ۹ امتیاز و تفاضل ۱۴ در جایگاه سوم ایستاده است.

پاس ناجا با ۶ و شهرداری دامغان با ۳ امتیاز در رتبه های چهارم و پنجم قرار دارند.

شهرداری ملارد و هیات البرز مشترکا با یک امتیاز و تفاضل برابر جایگاه ششم را در اختیار دارند و دانشگاه پیام نور هم امتیازی کسب نکرده است.

انتهای پیام/

نتایج لیگ برتر ووشو

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت