آسیاتل

بازدید: 29

پرداخت خارج از نوبت وام ضروری به بازنشستگان زلزله‌زده

منبع : صراط نیوز کد خبر: 838457
مدیرکل فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش ۶۰ درصدی مبلغ وام ضروری بازنشستگان خبر داد و گفت: ۴۵۰۰ بازنشسته مناطق زلزله‌زده خارج از نوبت وام دریافت می‌کنند.
صراط: عباس رشیدی در مراسم قرعه‌کشی وام ضروری به بازنشستگان کشوری اظهار کرد: مبلغ این وام چهار میلیون تومان است که نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش مهر وی ادامه داد: سال گذشته ۷۵۰ میلیارد تومان برای پرداخت وام ضروری به بازنشستگان اختصاص پیدا کرده بود که امسال با افزایش ۶۰ درصدی، مبلغ آن به ۱۲۰۰ میلیارد تومان رسید.

مدیرکل فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه ۶۲۳ هزار و ۳۰۷ نفر در سامانه برای دریافت وام ضروری ثبت‌نام کرده بودند، گفت: این وام قرض‌الحسنه با کارمزد چهار درصد بوده و طی ۳۶ ماه؛ هر ماه ۱۲۰ هزار تومان از بازنشستگان کسر می‌شود و در نهایت ۳۰۰ هزار بازنشسته پس از انجام قرعه کشی می‌توانند از آن استفاده می‌کنند.

رشیدی افزود: در حال حاضر یک میلیون و ۳۶۴ هزار بازنشسته و وظیفه‌بگیر تحت پوشش سازمان هستند که می‌توانند با ثبت‌نام از این وام، طی مراحل مختلف بهره‌مند شوند.

وی در مورد بازنشستگان کرمانشاه نیز گفت: ۴۵۰۰ نفر در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، بازنشسته کشوری هستند که بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، وام چهار میلیونی ضروری این افراد را خارج از فرآیند قرعه‌کشی پرداخت خواهیم کرد.

به گفته مدیرکل فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری، افرادی که تاکنون وام نگرفته‌اند، سه بار در قرعه‌کشی شرکت می‌کنند و شانس برنده شدن دارند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت