بازدید: 34

اسرائیل به روسیه: به نتایج نشست سوچی و آتش‌بس در سوریه متعهد نیستیم

منبع : انتخاب کد خبر: 837007
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اسرائیل به روسیه: به نتایج نشست سوچی و آتش بس در سوریه متعهد نیستیم

رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که در جریان مذاکرات مقامات این رژیم با رئیس سازمان اطلاعات روسیه اعلام شد که تل آویو نه به توافقات آتش بس و نه به نشست سران در سوچی پایبند نیست.

به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که سرگئی ناریشکین، رئیس دستگاه اطلاعات روسیه پنجشنبه گذشته وارد فلسطین اشغالی شد و با مسئولان رژیم صهیونیستی درخصوص آتش بس در جنوب سوریه گفت وگو کرد.

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، سرگئی ناریشکین را برای مذاکره با مقامات اسرائیلی پیرامون مساله سوریه فرستاده بود.

این شبکه اسرائیلی اعلام کرد که رئیس دستگاه اطلاعات روسیه در جریان سفر خود مذاکراتی پیرامون آتش بس در سوریه داشت و با آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و یوسی کوهن، رئیس موساد و مئیر بن شابات، مشاور امنیت داخلی در دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کرد.

ناریشکین یک روز پس از نشست سران سوچی میان پوتین و همتایان ترکیه ای و ایرانی اش وارد اراضی اشغالی شد.

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز از کارمندان اسرائیلی که از جریان این سفر آگاه بودند، نقل کرد: ما به وی اطلاع داده ایم که نه به توافق آتش بس و نه به نشست سران در سوچی پایبند نیستیم و هرگونه تهدیدی که از طرف سوریه علیه اسرائیل صورت بگیرد، با اقدام نظامی به آن پاسخ خواهیم داد.


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا