آسیاتل

بازدید: 36

مرادی: به خاطر ناهماهنگی نام کیانوش در لیست مسابقات جهانی قرار نگرفت/ رستمی به همراه تیم راهی آمریکا می‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 825852
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت که مشکلی برای حضور کیانوش رستمی در مسابقات جهانی آمریکا وجود ندارد.

علی مرادی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد چرایی قرار نگرفتن نام کیانوش رستمی در لیست اولیه تیم ملی وزنه برداری ایران برای حضور در مسابقات جهانی آمریکا بر روی سایت رسمی فدارسیون جهانی گفت: پیش از این مکاتباتی در این خصوص با فدراسیون جهانی داشتیم، اما به نظر می رسد ناهماهنگی به وجود آمده بین تیم اجرایی و مسئولان برگزاری مسابقات سبب به وجود آمدن چنین شائبه ای شده است. به هر حال ویزای کیانوش رستمی صادر شده است و مشکلی وجود ندارد.

وی در ادامه اظهار داشت: روز یکشنبه یک نماینده از فدراسیون جهانی به عنوان جایگزین ایران در کنگره حضور خواهد پیدا خواهد کرد و با توجه به مشکل عدم صدور ویزا نمی توانستیم در کنگره حضور پیدا کنیم، از این رو ناچار بودیم لیست نهایی را در زمان کنگره اعلام کنیم و به همین خاطر به نظر می رسد سایت فدراسیون جهانی یا فدارسیون وزنه برداری آمریکا دچار اشتباه شده باشند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در پایان یادآور شد: در چند هفته اخیر وزارت ورزش و وزارت امور خارجه تلاش های زیادی کردند تا سرانجام ویزای کیانوش رستمی به همراه سایر نفرات صادر شد. به اعتقاد من به دلیل ناهماهنگی نام رستمی در این لیست قرار نگرفته است، ولی مشکلی در این خصوص وجود ندارد و او به همراه سایر نفرات با قدرت در مسابقات جهانی حضور پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت