آسیاتل

بازدید: 28

۸۰ میلیون مترمکعب، ورودی سد‌های تهران

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 822078
بر اساس آخرین اطلاعات شرکت مدیریت منابع آب ایران، حجم آب‌های ورودی به سد‌های تهران از ابتدای سال آبی تا ۲۴ آبان‌ماه، بیش از ۸۰ میلیون مترمکعب بوده است.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، 80 ميليون مترمکعب ورودی سدهای تهران/ ماملو و لتيان بيشترين و طالقان دارای کمترین ورودی آببراساس آخرین اطلاعات ارائه شده از سوی شرکت مدیریت منابع آب ایران، از ابتدای سال آبی تا ۲۴ آبان ماه جاری، حجم آب های ورودی به سد های تهران ۸۴ میلیون متر مکعب بوده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۱۴ درصد افزایش داشته است.

حجم آب ورودی به سد های تهران از ابتدای مهرماه ۹۵ تا ۲۴ آبان ماه سال گذشته ۷۴ میلیون مترمکعب ثبت شده است.

بنابراین گزارش، در مدت زمان ذکر شده، میزان حجم ورودی آب به سد های ماملو و لتیان برابر ۲۷، لار ۲۲، کرج ۲۰، و طالقان ۱۵ میلیون مترمکعب بوده است.

همچنین میزان خروجی آب از سد های تهران از ابتدای سال آبی تا ۲۴ آبان ماه جاری برابر ۲۲۲ میلیون متر مکعب بوده که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۱۳ میلیون متر مکعب، ۴ درصد افزایش داشته است.

هم اکنون درصد پر بودن مخازن سد های ماملو ۷۵، کرج ۷۰، طالقان ۶۴، لتیان ۶۰ و لار ۷ درصد است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ترتیب سد ماملو ۱۰ درصد و سد لار ۹ درصد افزایش داشته اند.

سد های لتیان ۸ درصد و کرج  یک درصد کاهش داشته و در سد طالقان تغییری حاصل نشده است.

در مجموع حجم مخازن سد های ۵ گانه تهران تا این زمان ۶۹۳ میلیون متر مکعب است که نشان ازآن دارد که ۳۷ درصد حجم مخازن سد های تهران پر است.

در این گزارش آمده است، میزان پر بودن حجم مخازن سد های تهران در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۳ درصد افزایش همراه بوده است.

انتهای پیام/

ماملو و لتیان بیشترین و طالقان دارای کمترین ورودی آب

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

تبلیغات

آسیاتک حمایت