آسیاتل

بازدید: 98

شکست داعش از مدیریت انقلابی سردار سلیمانی سخن می‌گوید

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 822056
طرفی گفت: شکست مفتضحانه داعش از مدیریت انقلابی و کارآمدی بالای سردار سلیمانی سخن می‌گوید.

شکست داعش از مدیریت انقلابی سردار سلیمانی سخن می گوید

مهدی طرفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: پروژه داعش هم مانند بسیاری از نقشه های شوم آمریکا همچون یازده سپتامبر که آمریکا قصد داشت از آن برای رسیدن به اهداف خود در منطقه سواستفاده کند با شکست مواجه شد.

با اقدام موثر سپاه شاهد فروپاشی داعش هستیم

وی ادامه داد: نکته ای که نباید فراموش شود این است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرماندهی مقتدر سردار سلیمانی یک اقدام انقلابی و موثر جهت مقابله با گروه های تروریستی در منطقه انجام داد و همان طور که 2 ماه پیش وعده نابودی داعش داده شده بود امروز شاهد فروپاشی دولت خودخوانده داعش هستیم.

همه مدیران سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز تاکید کرد: شکست داعش از مدیریت انقلابی و کارآمدی بالای سردار سلیمانی سخن می گوید و انتظار می رود همه مدیران ارگان های مختلف کشور مجموعه تحت امر خود را به همین روش هدایت کنند و اگر چنین نیست وی را که الگوی یک مدیر انقلابی است سرلوحه قرار دهند تا شاهد عمل به وعده هایی که پیش از این داده بودند باشیم.

مدی طرفی خاطرنشان کرد: بدون تردید دشمنی آمریکا با مسلمانان با شکست طرح داعش تمام نمی شود و در فکر طراحی پروژه های دیگری است تا به هدف مورد نظر خود در خصوص ایجاد خاورمیانه جدید دست یابد.

دشمن اصلی ایران آمریکاست

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری بارها برا آن تاکید داشتند، همه مردم، نخبگان و مسئولین باید بدانند دشمن اصلی ایران و اسلام آمریکاست و همان طور که به اعتراف همین آمریکایی ها دولت خودخوانده داعش را آنها تاسیس کردند و اسناد آن نیز موجود است شاهد بودیم گروه تروریستی داعش چه قدر موجب رنجش مسلمانان شد و پس از گذشت چند سال پرونده آن با یک مدیریت انقلابی بسته شد.

آل سعود دست نشانده آمریکا و مسئول اجرای سیاست‎ های کثیف او در منطقه است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اینکه حوادث اخیر عربستان و کشورهای حامی آن نشان می دهد دشمنی با مسلمانان ادامه دارد، افزود: آنچه مسلم است پشت پرده همه جنایاتی که در جهان علیه مسلمان انجام می شود آمریکا و رژیم صهیونیستی اسرائیل قرار دارد و آل سعود که دست نشانده آمریکا و مسئول اجرای سیاست‎ های کثیف او در منطقه است باید از رژیم صهیونیستی در قتل عام زنان و کودکان بی گناه حمایت کند.

مهدی طرفی یادآور شد: همه مردم باید قدر نیروهای انقلابی که در مجموعه سپاه قدس فعالیت می کنند را بدانند و اجازه ندهند حرف هایی که در برخی رسانه های معاند برای تخریب وجه سپاه انجاه می شود ارزش مجاهدت های شهدایی مانند شهید حججی، شهید کلباسی، شهید صدر زاده و دیگر شهدای مدافع حرم که برای دفاع از حرم اهل بیت و حمایت از این مرز بوم از جان خود گذشتند را کم کند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

تبلیغات

آسیاتک حمایت