آسیاتل

بازدید: 122

صدور حکم برای متجاوز به 40 زن و دختر

قضات دیوانعالی کشورحکم اعدام «پستچی» قلابی که به اتهام تجاوز به 40 زن و دختر جوان دستگیر و محاکمه شده بود را تأیید کردند.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛   رسیدگی به پرونده تبهکار صد چهره، از سال 91 و همزمان با اعلام شکایت چند زن و دختر در دادسرای ناحیه 21 تهران دردستورکارقرارگرفت. تا اینکه تبهکارمخوف با ردیابی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس، در یکی از روستاهای استان گیلان شناسایی شد و شامگاه 19 دی سال 92 نیز به دام افتاد. مرد تبهکار پس از انتقال به تهران و در بازجویی‌های فنی به آزار و اذیت وتجاوز به 40 زن و دختر اقرار کرد.
 
 
پستچی قلابی که به «جانی آسانسور» معروف است گفت: «من شیشه مصرف می‌کردم و به همین دلیل چیزی از جزئیات تعرض‌ها به یاد نمی‌آورم و هر چند روز یکبار که آثار شیشه از بین می‌رفت همه چیز به یادم می‌آمد. بعد هم دوباره شیشه مصرف کرده و به سراغ طعمه جدیدی می‌رفتم. اما حالا پشیمانم.»
 
پس از اعتراف‌های سیاه متهم، کیفرخواست او به اتهام فساد فی‌الارض صادر شد. اما قضات شعبه 71 دادگاه کیفری یک استان تهران با صدور قرار عدم صلاحیت، پرونده را به دادگاه انقلاب فرستادند. بدین ترتیب پرونده به شعبه 15 دادگاه انقلاب ارجاع شد که این دادگاه به ریاست قاضی صلواتی برای محاکمه متهم تشکیل جلسه داد و براساس قانون مجازات اسلامی، او مفسد فی‌الارض شناخته شد و به اعدام محکوم شد. اما با اعتراض متهم به حکم صادره، پرونده به دیوانعالی کشور رفت و دادرسان، درباره مواردی ازتحقیق، نقص گرفته و پرونده را برای محاکمه مجدد متهم به شعبه دیگری از دادگاه انقلاب ارجاع کردند.
 
سرانجام محاکمه متهم در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد که این بارنیزقاضی محکمه وی را به اعدام محکوم کرد.این حکم ازسوی قضات دیوانعالی کشورتأیید شد وقراراست پس ازطی تشریفات قانونی لازم، پستچی متجاوزبه دارآویخته شود.
منبع: روزنامه ایران


loading...
 • صدور حکم برای متجاوز به ۴۰ زن و دختر


 • صدور حکم برای متجاوز به 40 زن و دختر


  قضات دیوانعالی کشورحکم اعدام «پستچی» قلابی که به اتهام تجاوز به 40 زن و دختر جوان دستگیر و محاکمه شده بود را تأیید کردند.
 • حکم اعدام برای متجاوز به 40 زن و دختر


  مرد جوانی که با جعل عنوان «پستچی» اقدام به تجاوز به ۴۰ زن و دختر جوان کرده و حکم اعدامش در دیوان عالی کشور نقض شده بود، در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب محاکمه و دوباره به اعدام محکوم شد.
 • حکم اعدام برای دو متجاوز به دختر دانشجو


  مردان جوان که دختر دانشجویی را ربوده و او را مورد تجاوز قرار داده ‌بودند، با حکم دادگاه به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند.
 • حکم اعدام برای دو متجاوز به دختر دانشجو


  مردان جوان که دختر دانشجویی را ربوده و او را مورد تجاوز قرار داده ‌بودند، با حکم دادگاه به اتهام تجاوز به عنف به اعدام محکوم شدند.
 • گفت‌وگو با متجاوز به ۸ زن و دختر تهرانی


  خودش می‌دانست که دستگیر می‌شود و می‌گوید دوست دارد هرچه زودتر اعدام شود تا زندگی‌اش خاتمه یابد؛ مرد ۲۴ ساله‌ای که ۸ زن و دختر را در قالب مسافرکش مورد اذیت و آزار و تجاوز قرار داده است.
 • تتو 12 متجاوز روی بدن دختر 17 ساله با چاقو


 • تتو ۱۲ متجاوز روی بدن دختر ۱۷ ساله با چاقو


  دختر 17 ساله که توسط اعضای یک باند خلافکار ربوده شده و مورد تعرض قرار گرفته بود دستها و پاهایش نیز به زور خالکوبی شد.
 • شکایت دختر جوان از برج ساز متجاوز


  سلامت نیوز: مرد 68 ساله برج ساز که نیمه شب وارد اتاق خواب خدمتکار خانه اش شده و به دخترجوان دانشجو تعرض کرده بود، صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد. به گزارش سلامت نیوز، ایران نوشت: مریم دختر جوانی که برای شکایت علیه این مرد در د
 • شکایت دختر جوان از برج‌ساز متجاوز


 • اعلام حکم پستچی متجاوز به 40 زن و دختر


  مرد جوانی که با جعل عنوان «پستچی» اقدام به تجاوز به ۴۰ زن و دختر جوان کرده و حکم اعدامش در دیوان‌عالی کشور نقض شده بود، در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب محاکمه و دوباره به اعدام محکوم شد.
 • صدور حکم اعدام در ملأ عام برای قاتل دختر اهل جرقویه اصفهان


  رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: پرونده قتل دختر اهل جرقویه اصفهان در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان منتهی به صدور رای شد.
 • دختر ٧ ساله؛ قربانی جنایتکار متجاوز


  سلامت نیوز: قتل دختر ٧ ساله مشهدی فجیع ترین جنایتی بود که در ایام نوروز به وقوع پیوست. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه شرق، عامل این کودک کشی اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از این متهم در حالی ادامه دارد که او اعتراف کرده با نیت آز
 • دختر هفت ساله؛ قربانی جنایتکار متجاوز


  قتل دختر ٧ ساله مشهدی فجیع‌ترین جنایتی بود که در ایام نوروز به وقوع پیوست. عامل این کودک‌کشی اکنون در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از این متهم در حالی ادامه دارد که او اعتراف کرده با نیت آزار‌و‌اذیت این دختربچه، او را به قتل رسانده است.
 • ۳۰ سال زندان مجازات ۲ متجاوز به دختر ۲۵ ساله


  سلامت نیوز: 27 مرداد سال 94 دختر 25 ساله ای به نام نسرین به اداره پلیس آگاهی رفت و از تجاوز راننده یک خودرو و دوستش خبر داد. به گزارش سلامت نیوز، ایران نوشت: وی با تسلیم شکایتی گفت: عصر دیروز برای بازگشت به خانه سوار یک خودرو مسافربر شدم در حالی
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت