آسیاتل

بازدید: 28

قاضی: ۸۰۰ میلیون از پرسپولیس و استقلال طلب دارم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 815860
بازیکن تیم پدیده گفت: ۸۰۰ میلیون از پرسپولیس و استقلال طلب دارم، اما کسی درباره این مبالغ با من صحبتی نداشته است.

قاضی: 800 میلیون از پرسپولیس و استقلال طلب دارمبه گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد قاضی مهاجم تیم پدیده بعد از تساوی تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: بازی خوبی بود هرچند بیشتر برنامه مان این بود که در این بازی گلی دریافت نکنیم که خدا را شکر هم همینطور شد. بازی را خوب شروع کردیم، اما در نیمه دوم پرسپولیس روی ما فشار وارد کرد که کار را برای ما سخت کرده بود.

قاضی در پاسخ به این سوال که آیا پدیده برای تساوی به ورزشگاه آزادی آمده بود گفت: اصلاً این طور نیست ما حتی در دقیقه ۹۴ هم دو موقعیت خوب داشتیم که می توانستیم به گل تبدیل کنیم و اگر یکی از توپ های ما گل می شد شرایط بازی عوض می شد. در بازی امروز ۴، ۵ بازیکن جوان در میدان داشتیم که برای اولین بار بود در ورزشگاه آزادی بازی می کردند که با این شرایط باز هم عملکرد تیم ما خوب بود.

بازیکن پدیده ادامه داد: شرایط فوتبال همیشه فرق می کند، من در تیم های زیادی بازی کردم و الان هم در خدمت تیم پدیده هستم و برای موفقیت این تیم تلاش می کنم. امیدوارم بتوانم تجربیاتم را در اختیار پدیده قرار دهم. سعی می کنیم در ادامه بیشتر به هماهنگی برسیم و از پتانسیل های تیم مان به اندازه کافی استفاده کنیم و تیمی یکدست را تشکیل دهیم.

او درباره طلب هایش از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: من ۴۵۰ میلیون تومان از استقلال و ۳۵۰ میلیون هم از پرسپولیس طلب دارم که برای ۴۵۰ میلیون استقلال حکم دارم و از پرسپولیس برای ۳۰۰ میلیون حکم و برای ۵۰ میلیون دیگر چک دارم. متاسفانه فعلا صحبتی در این خصوص با من نشده است، اما اگر پیگیر باشند این موضوع حل می شود در غیر این صورت من باید توسط وکیل و مدیربرنامه هایم برای دریافت مطالباتم از جایی دیگر پیگیری کنم.

مهاجم پدیده افزود: متاسفانه صحبتی که الان مطرح است این است که باشگاه ها اطلاعات غلط به ای اف سی می دهند، که این می تواند در آینده برای ما بد شود، چون بعضی ها مثل من از ای اف سی حکم دارند. من تاکنون به باشگاه ها و تماشاگران شان احترام گذاشته ام، ۳ سال از این موضوع می گذرد و روی طلب من دیرکرد هم آمده است. تقریباً ۸۰۰ میلیون از این باشگاه ها طلب دارم، اگر آن ها احترام بگذارند و منطقی بیایند و مذاکره کنند سعی می کنیم که با یکدیگر توافق کنیم.

انتهای پیام/

اظهارات قاضی درباره تساوی تیمش برابر پرسپولیس 

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

تبلیغات

آسیاتک حمایت