آسیاتک

بازدید: 27

برانکو: بیرانوند جریمه می‌شود/ می‌شد بهتر بازی کنیم اما از شاگردانم راضی هستم

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 815808
سرمربی پرسپولیس اعلام کرد دروازه بان تیمش به خاطر بی احترامی به هواداران جریمه خواهد شد.
برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از تساوی تیمش مقابل پدیده اظهار کرد: می‌دانستیم امروز بازی خیلی سختی مقابل پدیده در اننظارمان است. دیروز هم این مسئله را در کنفرانس خبری گفتم. حریف نشان داد به چه دلیلی در بالای جدول است.

به گزارش نامه نیوز، سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: از هوادرانمان تشکر می کنم. نمی توانم از بازیکنان گلایه کنم چون تا ثانیه آخر خیلی سخت تلاش کردند. خیلی سخت است که از نود دقیقه، ریتم خوبی داشته باشید. از طرفی غیر منطقی است که مقابل چنین حرفی ۱۰ موقعیت گل داشته باشیم.

او ادامه داد: به هر حال باید از سه، چهار موقعیت گل استفاده می کردیم و گل می زدیم. از طرفی خوب است که بازی را نباختیم. چون در چنین بازی هایی تمرکز از بین می رود و منجر به گل خوردن می شود. از طرف دیگر می توانیم راضی باشیم که حریف نتوانست یک موقعیت گل هم ایجاد کند. شاید خطرناک ترین موقعیت پدیده ضربه ایستگاهی در دقیقه ۹۶ بود. متاسفم بازی را نبردیم. می دانیم کار راحت نخواهد بود. می دانستیم بعد از بیست روز تعطیلی لیگ، بازی های اول منجر به بحران می شود. مهم ترین مسئله این است که نشان دادیم، آماده هستیم. انتظار داریم بعد از این تمرکز بیشتری داشته باشیم و موقعیت ها را به گل تبدیل کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره علت این تساوی گفت: قبل از هر چیزی گفتم که پدیده تیم خوبی است. از بازی بازیکنانم ناراضی نیستم. باید به حریف تبریک بگوییم چون خوب بازی کردند و تلاش مضاعفی داشتند که به یک امتیاز برسند. در این جور بازی‌ها خیلی مهم است که موقعیت اول یا دوم را گل کنید. متاسفانه این کار را نکردیم و بعد کارمان سخت تر و سخت تر شد. نتیجه مساوی هم مقابل چنین حریفی منجر به با انگیزه تر شدن حریف می شود.

او درباره رفتار هوادران و بیرانوند و حرکت مبتدیانه دروازه بان ملی پوش تیمش در مقابل اعتراضات گفت: نمی دانم این حرکت چه بود و او چه کاری کرده است. نمی دانم مشکل چیست. بیرانوند بازیکن پرسپولیس است و با تیم کار کرده و حرفه ای است. واقعا اطلاع ندارم او به سربازی می رود یا نه.

برانکو درباره مصاحبه بیرانوند و ناراحتی هوادران و واکنش وی مبنی بر دعوت هوادران به سکوت با دستانش گفت: من این صحنه را ندیدم. طبیعی است که مهم ترین مسئله هوادران هستند. همه تلاش ما به خاطر هوادران است. از طرفی بازیکن هم انتظار حمایت دارد. چون بازیکنان پرسپولیس تمام تلاش خود را می کنند و از جانشان مایه می گذارند. حداکثر شوق و خواست آن ها را در کار می بینم. از طرفی نمی‌دانم او چه مصاحبه ای کرده است.

سرمربی پرسپولیس درباره اظهارنظر بیرانوند مبنی بر اینکه خانواده اش مهم تر از پرسپولیس است گفت: از این مصاحبه خبر ندارم. نمی دانم وضعیت به چه شکلی است. من با او صحبت کردم و او گفت در پرسپولیس ماندگار است. نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.

برانکو درباره اینکه چه واکنشی نسبت به حرکت بیرانوند دارد، گفت: قطعا او جریمه خواهد شد.

او درباره گره خوردن کار مقابل تیم هایی مانند پدیده مشهد و نداشتن پلن B  در تیمش گفت: متوجه پلن B نمی شوم. در ۱۰ دقیقه آخر روش کار را تغییر دادیم. تا آن موقع کار خوب پیش می رفت. نمی توانستیم بی جهت روند بازی را تغییر دهم. می توانستم ماهینی را داخل زمین بیاورم که تغییری در بازی ایجاد نمی کرد. ما علوان زاده را آوردیم تا به قدرت تهاجمی تیم کمک کنیم. طبیعی است که همیشه همه چیز جور در نمی آید. گفتم که از بازیکنانم ناراضی نیستم. آن ها ۹۶ دقیقه تلاش کردند.

برانکو درباره عملکرد محسن مسلمان در زمین گفت: مسلمان به جای بشار آمد. فکر می کنم من درباره یک فرد صحبت نمی کنم. چه خوب باشد و چه بد، این موضوع را به چهار دیواری خودمان موکول می کنیم و در رختکن صحبت می‌کنیم. نیمکت قوی‌ای داریم و تعویض های مناسبی داریم. فرقی نمی کند امروز احمدزاده، خلیل زاده و طارمی نبودند. این کیفیت مضاعف ما در این فصل است.

او درباره وضعیت باشگاه گفت: امیدوارم این تغییرات تاثیر منفی روی بازیکنان نگذارد. قطعا این تغییرات می تواند تاثیرگذار باشد. دیروز هم گفتم به دنبال توجیه نیستم که این موضوع را بهانه ای برای نتیجه کارمان بگذارم.

سرمربی پرسپولیس درباره تعطیلی های مکرر لیگ و اینکه آیا پرسپولیس بعد از هر تعطیلی، امتیاز از دست می‌دهد، گفت: تا جایی که می دانم تا آخر فصل یک تغییر دیگر داریم. نیم فصل ما بازی داریم. تغییرات دیگر هم مربوط به فیفا دی است. مشکل فقط برای ما نیست. همه تیم های دنیا بعد از تعطیلات با بحران مواجه می شوند. چون تیم هایی که ملی پوش دارند نمی توانند خوب تمرین کنند. با این وضع من از نحوه بازی شاگردانم راضی هستم. درست است که می توانستند بهتر باشند اما به طور کلی گلایه ای ندارم.

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک