آسیاتل

بازدید: 87

استاندار کرمانشاه امروز از ادارات مناطق زلزله زده بازدید می‌کند/جهانگیری سه شنبه به کرمانشاه سفر می‌رود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 808557
مشاور استاندار کرمانشاه گفت: استاندار کرمانشاه امروز از ادارات مناطق زلزله زده بازدید خواهد کرد اگر هر یک از ادارات دایر نباشد استاندار گزارش آن را به وزیر ارائه خواهد داد.

احتمالا جهانگیری سه شنبه به کرمانشاه سفر می کند/برق تمامی مناطق زلزله زده وصل است/استاندار کرمانشاه امروز از ادارات مناطق زلزله زده بازدید میکند/زلزله زدگان مشکل تغذیه ندارندمسعود بهرام نژاد مشاور و مدیر کل حوزه استاندار کرمانشاه در گفت وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آخرین گزارش از عملیات آواربرداری زلزله کرمانشاهT اظهار کرد: اسکان موقت زلزله زدگان به پایان رسیده است.

وی افزود: چادر به میزان کافی میان زلزله زدگان توزیع شده است و اکنون این افراد در چادر مستقر شدند.

بهرام نژاد ادامه داد: خوشبختانه وضعیت تحت کنترل قرار دارد و عملیات اسکان دائم زلزله زدگان هم در دست اجراست، همچنین بنیاد مسکن عملیات آواربرداری را آغاز کرده و مسئولیت پرداخت وام های بلاعوض و ساخت منازل آسیب دیده را بر عهده دارد.

مشاور و مدیر کل حوزه استاندار کرمانشاه بیان کرد:  بنیاد مسکن پس از پایان عملیات بانکی و پرداخت وام ها، ساخت و ساز مسکن برای زلزله زدگان را آغاز می کند.

وی تصریح کرد: آب و برق همه مناطق حادثه دیده وصل شده البته ممکن است در برخی ساعات مثل شهرهای عادی قطعی برق وجود داشته باشد اما قطعی دائم در مناطق زلزله زده وجود ندارد.

بهرام نژاد گفت: همچنین تلفن در مناطق حادثه دیده وصل شده و پوشش اینترنت هم در این مناطق در حالت 4G قرار دارد.

مشاور و مدیرکل حوزه استاندار کرمانشاه افزود: خوشبختانه مواد غذایی به اندازه کافی توزیع می شود و زلزله زدگان با مشکل تغذیه مواجه نیستند.

وی اضافه با اشاره به مهمترین نیاز فعلی حادثه دیدگان، متذکر شد: نایلون برای پوشش روی چادرها از نیاز مهم زلزله زدگان است تا هنگام بارش باران از نفوذ آب به داخل چادرها جلوگیری شود.

بهرام نژاد یادآور شد: پتو نیز از نیازهای جدی است چرا که با توجه به برودت هوا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مشاور و مدیر کل حوزه استاندار کرمانشاه افزود: استاندار کرمانشاه امروز از ادارات مناطق زلزله زده بازدید خواهد کرد اگر هر یک از ادارات دایر نباشد استاندار گزارش آن را به وزیر مربوط ارائه خواهد داد.

وی بیان کرد: اگر ساختمان ادارات آسیب دیده نباشند در جایگاه های اصلی خود فعالیت خواهند داشت در غیر این صورت در کانکس یا چادر باید به مردم خدمات ارائه دهند.

بهرام نژاد اظهار کرد: احتمالا جهانگیری معاون اول رئیس جمهور روز سه شنبه و نماینده سازمان ملل در تهران هم فردا به کرمانشاه سفر می کنند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت