آسیاتل

بازدید: 64

استاندار کرمانشاه تکذیب کرد

منبع : انتخاب کد خبر: 806942
در پی انتشار یک خبر در فضای مجازی مبنی به نقل از استاندار کرمانشاه مبنی بر اینکه « شب زلزله به جهانگیری زنگ زدم گفت در جشن تولد رییس جمهور هستیم فردا پیگیر می‌شویم"، استاندار کرمانشاه این موضوع را به شدت تکذیب کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در پی انتشار یک خبر در فضای مجازی مبنی به نقل از استاندار کرمانشاه مبنی بر اینکه « شب زلزله به جهانگیری زنگ زدم گفت در جشن تولد رییس جمهور هستیم فردا پیگیر می شویم"، استاندار کرمانشاه این موضوع را به شدت تکذیب کرد.

به گزارش انتخاب، هوشنگ بازوند با رد این خبر گفت: این خبر به هیچ وجه صحت نداشته و بیشتر به یک طنز شباهت دارد تا اینکه بخواهیم به آن جواب بدهیم.

استاندار کرمانشاه

وی افزود: هرکس منتشر کننده این خبر بوده عناد و دشمنی داشته و به دنبال این است که وقت ما را بگیرد که به جای رسیدگی به امورات مردم زلزله زده وقتمان را برای پاسخگویی به این شایعات صرف کنیم.

استاندار کرمانشاه از پیگیری جدی پلیس فتا در این زمینه خبر داد و اظهار کرد: قطعا این موضوع را از طریق پلیس فتا پیگرد قانونی خواهیم کرد.

بازوند با بیان اینکه مکالمه تلفنی با آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهور داشته است، گفت: مکالمه ما صرفا حول محور زلزله و اقداماتی که باید صورت گیرد، بود.

وی افزود: سایت و کانالی که این خبر را منتشر کرده اصل خبر را برداشته، اما ما موضوع را از طریق پلیس فتا پیگرد قانونی خواهیم کرد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت