آسیاتل

بازدید: 49

احتمال افزایش تعداد فوتی‌های زلزله کرمانشاه/ رد هرگونه راه‌زنی در مناطق زلزله‌زده / تا کنون مشکل امنیتی و انتظامی نداشتیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 801827
وزیر کشور گفت: احتمالا تعداد فوتی‌هایی که تا کنون پزشکی قانونی اعلام کرده بیشتر خواهد شد به دلیل اینکه برخی در مراحل اولیه با کسب مجوز‌های محلی جانباختگان را دفن کرده بودند که تعداد این افراد هم به آمار کلی افزوده می‌شود.

احتمال افزایش تعداد فوتی های زلزله کرمانشاه/ رد هرگونه راه زنی در مناطق زلزله زده / تا کنون مشکل امنیتی و انتظامی نداشتیمبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عبدالرضا رحمانی فضلی با رد هرگونه راه زنی در مناطق زلزله زده بیان کرد: در این مناطق تا کنون مشکل امنیتی و انتظامی نداشتیم و توزیع امکانات به صورت هوایی و مناسب در مناطقی که بیشترین آسیب را دیده اند، در جریان است.


وی تصریح کرد: در حوزه اطلاع رسانی نیز مقرر شد انتشار و بیان اخبار سطح بندی شود و اخبار در سطح استانی و ملی در جهت همدلی بیشتر مردم و ترغیب آنان برای کمک هایی که قصد دارند انجام دهند، صورت بگیرد. در این میان در فضای مجازی سواستفاده هایی از احساسات مردم و خواست و مطالبات آسیب دیدگان صورت گرفت که اصلا این اقدام اخلاقی نیست لذا نباید با عقده گشایی هایی در حوزه های متخلف با ذهنیت و با احاساسات مردم بازی کرد که بنا شد کمیسیون مربوطه به این شایعات پاسخ قاطع دهد.

وزیر کشور اضافه کرد: تلاشمان این است که خسارت ها را در کوتاه ترین زمان ممکن جبران کنیم که در این زمینه در جلسه روز گذشته مصوبات بسیار خوبی داشتیم.

رحمانی فضلی با بیان اینکه جست وجوی کسانی که زیر آوار ماندند پایان یافته است، افزود: زیرا در همان روز اول مقرر شد کسانی که عزیزانشان را از دست داده اند یا مفقود شدند به مسئولان مستقر و تیم هایی جست جوگر اطلاع بدهند که همه اطلاعات جمع آوری و بر اساس آن اقدامات لازم انجام گرفت و اکنون گزارشی از وجود مفقودین زیر آوار نداریم.

وی خاطرنشان کرد: احتمالا تعداد فوتی هایی که تا کنون پزشکی قانونی اعلام کرده بیشتر خواهد شد به دلیل اینکه برخی در مراحل اولیه با کسب مجوز های محلی جانباختگان را دفن کرده بودند که تعداد این افراد هم به آمار کلی افزوده می شود.

وزیر کشور آنطور که پایگاه اطلاع رسانی دولت نقل کرده است، تصریح کرد: پیرو دستور رهبرمعظم انقلاب و رئیس جمهور پیگیری ها در صحنه عمل با قوت ادامه دارد و با جلسات ستاد عالی مدیریت بحران مسائل مورد نظر را بررسی و رصد می کنیم همچنین جلسات ستاد در شهرستان ها و استان کرمانشاه هر روز برگزار می شود و تا زمانی که به ثبات مطئنی در همه ابعاد نرسیم این مسائل را پیگیری می کنیم.
 
انتهای پیام/
 

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت