آسیاتک

بازدید: 23

ماجرای آزار جنسی به داخل کنگره آمریکا کشیده شد

منبع : فردا نیوز کد خبر: 801700
یک نماینده کنگره آمریکا از آزار جنسی دو عضو کنگره این کشور به کارکنانشان خبر داد.


یک نماینده کنگره آمریکا از آزار جنسی دو عضو کنگره این کشور به کارکنانشان خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: جکی اسپایر، نماینده زن آمریکایی اعلام کرد که اعضای کنگره این کشور با کارکنان زن خود رفتار نامناسبی در ساختمان مجلس نمایندگان دارند. وی در جریان جلسه کمیته مدیریت مجلس از آزار جنسی غیرقابل دفاع در کنگره خبر داد. اسپایر گفته که پس از درخواست در رسانه های اجتماعی گزارش های بسیار زیادی از آزار جنسی در کپیتال هیل به دست او رسیده است.

وی در ادامه گفت دو عضو کنگره را می شناسد – یک دموکرات و یک جمهوریخواه – که کارکنان خود را مورد آزار جنسی قرار داده اند.

پس از این جلسه پاول رایان، رئیس مجلس نمایندگان اعلام کرد که اعضا و کارکنان کنگره باید تحت آموزش موارد مربوط به آزار جنسی و عدم تبعیض قرار گیرند.

بیش از 50 حقوق دان، لابی کننده و مشاوران سابق اخیرا به نیویورک تایمز گفته اند که آزار جنسی باعث ایجاد صدمه شغلی در افرادی خواهد شد که در واشنگتن مشغول کار هستند.

این روزها اخبار مربوط به آزار جنسی در میان سیاستمداران آمریکایی و اروپایی به شدت داغ است. در تازه ترین مورد روی مور، نامزد انتخابات سنای آمریکا از ایالت آلاباما به 5 مورد آزار جنسی متهم شده است.

این خبر درحالی منتشر شده که جمهوریخواهان به سرعت درحال قطع روابط با روی مور، سناتور جمهوریخواه نامزد سنا از ایالت آلاباما هستند. علت این مسئله نیز نگرانی از لکه دارکردن وجهه حزب و نامزدهای دیگر جمهوریخواه است که قصد پیروزی در انتخابات را دارند.

loading...

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان