آسیاتل

بازدید: 162

استقرار بیمارستان مجهز ۵۰ تختخوابی ارتش در سرپل ذهاب

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 801386
فرمانده بهداشت، درمان و امداد ارتش از تقویت پشتیبانی‌های دارویی و نیروی انسانی تخصصی در بیمارستان‌های منطقه‌ای و صحرایی ارتش در مناطق زلزله زده خبر داد.
استقرار بیمارستان مجهز ۵۰ تختخوابی ارتش در سرپل ذهاببه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امیر سرتیپ دوم دکتر جلیل رجبی از تقویت پشتیبانی های دارویی و نیروی انسانی تخصصی در بیمارستان های منطقه ای و صحرایی ارتش در مناطق زلزله زده خبر داد.

طبق اعلام روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، دکتر رجبی با اشاره به عملکرد خوب بیمارستان ۵۰۱ ارتش در اعزام دو تیم تخصصی و فوق تخصصی شامل جراحی عروق، عمومی، ارتوپدی، داخلی، عفونی، پرستاری و پیراپزشکی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه از همان ساعات اولیه وقوع حادثه افزود: فرماندهی بهداشت، درمان و امداد ارتش امروز نیز با افزایش پشتیبانی های دارویی و نیروی انسانی متخصص و مدیریت سامانه های درمانی در مناطق مورد نیاز در جهت کمک موثرتر به مصدومان و آسیب دیدگان اقدام خواهد کرد.

وی همچنین از انتقال سامانه متحرک جراحی و بیمارستان مجهز ۵۰ تختخوابی ارتش از داخل پادگان ابوذر به سطح شهر سر پل ذهاب خبر داد و گفت: این اقدام نیز به منظور دسترسی آسان تر آسیب دیدگان و نیازمندان به کمک های درمانی و دارویی انجام شده است.

دکتر رجبی همچنین در خصوص مصدومین منتقل شده به تهران نیز اظهار داشت، با تعداد مجروخانی که شب گذشته از طریق نیروی هوایی ارتش به تهران منتقل شدند، تا کنون ۳۶ نفر در بیمارستان بعثت نهاجا پذیرش شده و تحت درمان هستند.
 
انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت