آسیاتل

بازدید: 27

به دنبال کسب طلا در دسته فوق سنگین هستم

منبع : صدا و سیما کد خبر: 801308
ملی پوش وزنه برداری گفت: من و بهداد سلیمی برای کسب مدال طلای دسته فوق سنگین در رقابتهای جهانی به روی تخته خواهیم رفت تا باعث افتخار کشور در این مسابقات باشیم.

به دنبال کسب طلا در دسته فوق سنگین هستمسعید علی حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: اردوی تیم ملی وزنه برداری در شرایط بسیار خوبی در حال برگزاری است. 20 روز پیش از وزنه برداران حاضر در اردو رکوردگیری شد. در این رکوردگیری عملکرد خوب و قابل قبولی داشتم و توانستم در حرکت یک ضرب 210 کیلوگرم و در حرکت دوضرب 253 کیلوگرم به ثبت رسانم.


وی گفت: در آخرین رکوردگیری این توان را داشتم تا رکوردهای بهتری ثبت کنم. اما در زمان باقیمانده تا اعزام به مسابقات جهانی با برنامه ریزی های انجام شده تلاش می کنم در تمرینات عملکرد بهتری داشته باشم تا روز به روز پیشرفت کنم.


علی حسینی افزود: همه توان خود را بکار خواهم گرفت تا در رقابتهای جهانی موفق به ثبت رکوردهای بسیار خوبی شوم. به لحاظ ورزشی بهداد سلیمی رقیبم است. او یکی از بهترین وزنه برداران فوق سنگین در دنیاست. ما باید در رقابتهای جهانی آمریکا با تالاخادزه گرجستانی رقابت کنیم. این در حالیست که وزنه بردارانی از استونی و برزیل هم در این مسابقات حضور دارند.


وی گفت: من و بهداد برای کسب بهترین نتیجه در این مسابقات به روی تخته خواهیم رفت. امیدوارم بتوانیم به طلای مسابقات فوق سنگین دست یابیم و باعث افتخار کشور شویم. با توجه به اینکه رقابتهای بسیار مهمی پیش رو داریم و هم اکنون در اردوی تیم ملی وزنه برداران جوان در کنار 3 قهرمان المپیک در حال تمرین هستند امیدوارم مسئولان نگاه ویژه ای به وزنه برداری داشته باشند و از این رشته بهتر از قبل حمایت کنند.
صداوتصویر دارد


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت