آسیاتل

بازدید: 94

ارسال محموله اقلام دارویی و پزشکی سازمان میراث‌فرهنگی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

منبع : صدا و سیما کد خبر: 801267
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ارسال محموله اقلام مورد نیاز آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور از سوی این سازمان به استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران و خانواده های داغدار زلزله اخیر غرب کشور که باعث جان باختن و مصدومیت جمعی از مردم استان کرمانشاه شد افزود: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شرکت های تابعه آن از جمله کانون جهان گردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران با تمام توان در خدمت بازماندگان و آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه خواهند بود.

معاون رئیس جمهور گفت: محموله کمک های سازمان و کانون شامل اقلام دارویی، پزشکی، غذایی و دیگر نیاز های اولیه مورد نیاز مصدومین و خانواده های آسیب دیدگان، عازم کرمانشاه شده و در میان خانوار ها توزیع خواهد شد.

وی افزود: کاروان اعزامی امدادی کانون نیز شامل خودرو های پشتیبانی و امدادگران کانون جهان گردی و اتومبیل رانی است که این کاروان در قالب ۶۰ دستگاه خودروی مجهز، نیاز های امدادی آسیب دیدگان را پشتیبانی و برطرف خواهند کرد.

مونسان با اشاره به اینکه امدادگران مجرب، متخصص و آموزش دیده کانون از بدو زلزله اخیر عازم کرمانشاه شده و همگام با سایر نهاد ها و سازمان های امدادی مشغول فعالیت های امدادی و پشتیبانی هستند گفت: شهرستان ماهیدشت مرکز کمک های سازمان و کانون است.

وی افزود: تمام محموله ها و کمک های اهدایی سازمان، کانون و کارکنان، از طریق این شهر در میان آسیب دیدگان توزیع می شود.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت