آسیاتل

بازدید: 24

گره زدن آسیب بخشی از مسکن مهر به مسائل سیاسی ناپسند است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 801036
رئیس جبهه اصلاح‌طلبان گفت: گره‌زدن فرو ریختن نمای چند ساختمان مسکن مهر در زلزله کرمانشاه به مسائل سیاسی کاری ناپسند است.

گره زدن آسیب بخشی از مسکن مهر به مسائل سیاسی ناپسند استمجید محتشمی رئیس جبهه اصلاح طلبان در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ضمن تسلیت به بازماندگان قربانیان زلزله اخیر در واکنش به برخی حاشیه سازی ها درباره ریزش نمای چند ساختمان که در این حادثه فرو ریختند گفت: برخی تحلیل ها و برخوردها به ویژه آنچه در مورد مسکن مهر در بعد از زلزله شنیده می شود مناسب این زمان نیست.

رئیس جبهه اصلاح طلبان با بیان اینکه در یک مقطعی ساخت مسکن مهر با نرخ خانه دار کردن برخی هموطنان که مسکن نداشتند صورت گرفت، اظهار کرد: شتاب و عجله بیش از حد در این پروژه آسیب پذیری آن را بیشتر کرد.

وی با تأکید بر اینکه اصل نیت مسکن مهر به منظور خانه دارکردن شهروندان ایرانی کاملا پذیرفته است و باید به عنوان یک ایده توسعه پیدا کند، گفت: این طور نیست که اگر بخشی از مسکن مهر در سر پل ذهاب دچار حادثه شد بنا را بر این بگذاریم که همه ساخت و سازهای مسکن مهر غیر فنی بوده است.

محشتمی افزود: باید معایب ساختمان های فرو ریخته شناسایی شود و در برنامه های بعدی دولت دوازدهم با رفع این عیوب اقدام به ساخت مسکن کنند.

رئیس جبهه اصلاح طلبان با بیان اینکه گره زدن بخشی از مسکن مهر که در زلزله اخیر فرو ریخته به مسائل سیاسی کاری ناپسند است، گفت: بیگانگان در تلاش هستند که از اختلاف کم گروه های سیاسی داخل ایران سوء استفاده کنند و بر آن دامن بزنند و این امر مسلمی است که آنها تلاش می کنند با استفاده از هرچیزی بین گروه های مختلف شکاف بیشتری ایجاد کنند.

وی با تأکید بر اینکه تلاش بیگانگان در این راستا نافرجام خواهد بود، اظهار کرد: جناح های سیاسی اعم از اصلاح طلب و اصول گرا در موقعیت فعلی اولویت اولشان باید نجات و کمک به آسیب دیدگان حادثه باشد و در مرحله دوم هم به دنبال آبادی بناهای تخریب شده باشند و در مرحله سوم هم از این حادثه کسب تجربه کنند تا حوادث مشابه تکرار نشود و ارتباط دادن مسائل سیاسی با اینگونه حوادث هرگز جایگاهی ندارد.

انتهای پیام/

آسیب دیدن مسکن مهر در زلزله کرمانشاه

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت