آسیاتک

بازدید: 37

استقلال با 4 غایب مقابل گسترش فولاد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 800291
کاروان تیم استقلال خوزستان درحالی به تبریز رفت که ویسی چهار بازیکن تیمش را در اختیار ندارد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کاروان تیم فوتبال استقلال خوزستان درحالی در غیاب چهار بازیکن راهی تبریز شد که درصدد است تا با پیروزی مقابل گسترش فولاد تبریز، از قعر جدول فاصله بگیرد.

اعضای تیم فوتبال استقلال خوزستان بعدازظهر امروز از طریق تهران عازم تبریز شدند تا در نخسین بازی از هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل گسترش فولاد تبریز به میدان بروند.

رضا کرملاچعب به دلیل محرومیت و فرید بهزادی کریمی به خاطر مصدومیت قادر به همراهی تیم استقلال خوزستان در بازی فردا نیستند و همچنین گودرز داودی و طالب ریکانی هم با نظر کادر فنی در فهرست آبی پوشان برای دیدار با گسترش فولاد قرار نگرفتند و استقلال خوزستان در غیاب این چهار بازیکن عازم تبریز شده است.

گفتنی است، با توجه به مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان و ناتوانایی این باشگاه در پرداخت هزینه های تیم، هزینه سفر آبی پوشان به تبریز برای دیدار با گسترش فولاد توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان پرداخت شد.

دیدار استقلال خوزستان و گسترش فولاد از ساعت ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه برگزار می شود و این درحالی است که استقلال خوزستان با کسب ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارند و شاگردان کریمی چهاردهم هستند.

انتهای پیام/

غیبت 4 بازیکن استقلال خوزستان مقابل گسترش

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

کره شمالی گزارش‌ها درباره وجود تاسیسات هسته‌ای مخفی را تکذیب کرد

کره شمالی گزارش‌ها درباره وجود تاسیسات هسته‌ای مخفی را تکذیب کرد

تبلیغات

آسیاتک حمایت