آسیاتل

بازدید: 395

بررسی طرح ساماندهی نیروهای قراردادی وزارت نفت در جلسه کمیسیون اجتماعی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 799115
رییس کمیسیون اجتماعی گفت: طرح ساماندهی نیروهای قراردادی وزارت نفت با حضور نمایندگان سازمان امور اداری و استخدامی بررسی شد.

بررسی طرح ساماندهی نیروهای قراردادی نفت مورد بررسی قرار گرفتعبدالرضا عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار مجلس  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز لایحه اصلاح ساختار دولت با حضور جمشید انصاری معاون امور اداری و استخدامی رئیس جمهور بررسی شد.

انصاری ادامه داد: در ادامه جلسه تفکیک بخش برق از وزارت نیرو و الحاق آن به وزارت نفت، تشکیل وزارت انرژی و تفکیک بخش آب از وزارت نیرو و الحاق آن به سازمان محیط زیست و منابع طبیعی ایجاد متولی  امور روستاها با نام سازمان توسعه روستایی زیر نظر وزارت جهاد کشاورزی و تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد. 

رییس کمیسیون اجتماعی بیان کرد: با وجود موافقت معاون امور اداری و استخدامی رئیس جمهور مبنی بر اضافه کردن موارد ذکر شده به لایحه اصلاح ساختار دولت، مجلس گنجایش ایجاد این همه تغییر را به صورت یکجا ندارد و قراربر این است که تفکیک سه وزارتخانه ذکر شده در لایحه اصلاح ساختار دولت را بررسی کند. 

 عزیزی در پایان خاطر نشان کرد: همچنین در این جلسه طرح ساماندهی نیروهای قراردادی وزارت نفت با حضور نمایندگان سازمان امور اداری و استخدامی، نمایندگانی از نیروهای قراردادی بررسی شد و به منظور  بررسی بیشتر به کمیته کار ارجاع شد تا به جزئیات طرح رسیدگی شود و پس از انجام بررسی ها در کمیسیون برای تصویب به صحن علنی برود.

انتهای پیام/ 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت