آسیاتل

بازدید: 75

همه چیز درباره لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا

منبع : برترین ها کد خبر: 798212
لیزر عبارت است از یک سری پرتو نوری که با یک طول موج در یک راستا حرکت می‌کنند و با ایجاد انرژی گرمایی جهت از بین بردن موهای زائد فقط بر روی ساختار مو برای حذف مو‌ها اثر می‌گذارد این طول موج بنا بر تیپ پوستی در دستگاه لیزر تعریف شده است.
لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا
 
لیزر عبارت است از یک سری پرتو نوری که با یک طول موج در یک راستا حرکت می‌کنند و با ایجاد انرژی گرمایی جهت از بین بردن موهای زائد (بدون آسیب رسانی و سوختگی در سطح پوست) فقط بر روی ساختار مو برای حذف مو‌ها اثر می‌گذارد این طول موج بنا بر تیپ پوستی (رنگ پوست و رنگدانه مو) در دستگاه لیزر تعریف شده است.

دستگاه آلکس آمریکا برای پوست‌های تیره و روشن و موهای ضخیم و نازک مناسب است. این دستگاه بهترین تاثیر و کم‌ترین عارضه را دارد. این شرایط در حالی است که استفاده از موم و مواد شیمیایی برای رفع موهای زائد به خاطر اینکه باعث حذف لایه رویی سلول‌های پوستی به همراه رفع موهای زائد می‌شود، می‌تواند تأثیر منفی بر وضعیت پوست داشته باشد. علاوه بر این هنگامی‌که از موم و مواد شیمیایی برای رفع موهای زائد در یا زیر بغل استفاده می‌شود، نتایج می‌تواند برای بیمار بسیار دردناک باشد.

لیزر موى زائد معمولا ۶ تا ۸ جلسه به فاصله ماهی یکبار برای صورت و به فاصله ۲ ماه یک بار برای بدن تکرارمیشود. براى صورت معمولا با انجام ۶ تا ۸ جلسه تعداد مو‌ها خیلی کمتر میشود. البته به شرطی که فرد مشکل هورمونی در پایه نداشته باشد در غیر این صورت احتمال بازگشت موهای زائد خیلی بیشتر است و لیزر موهای زائد فایده‌ای نخواهد داشت، پس اگر فرد مورد بررسی قرار گرفت و در آزمایش‌ها مشخص شد مشکل هورمونی ندارد، می‌تواند لیزر را شروع کند و اگر مشکل هورمونى داشت باید علاوه بر لیزر از دارو براى تنظیم هورمون‌ها نیز استفاده کند. اما باید در نظر داشته باشید که لیزر، موهای زائد را صفر نمی‌کند، ولى در عین حال با کاهش شدید موهاى زائد، این افراد رضایت بسیار خوبى خواهند داشت.

به خاطر تفاوت افراد و تفاوت الگوی رشد موها، لیزر موهای زائد برای هر فرد متفاوت است.

هر تار مو طی سه مرحله رشد می‌کند، ولی تن‌ها در فاز رشد فعال (فاز آناژن) است که تراکم ملانین به اندازه‌ای که انرژی نورانی را در حد تخریب جذب می‌کند، می‌رسد. در هر مقطع زمانی فقط تعداد یک سوم از مو‌ها در این فاز قرار دارند، لذا حداقل ۴ تا ۶ جلسه برای از بین بردن موهای زائد با لیزر نیاز می‌باشد. بهترین کاندیدهای لیزر موهای زائد اشخاصی با موهای تیره و رنگ پوست روشن هستند، گاهی اشخاص دارای پوست تیره یا رنگ موهای روشن نیازمند جلسات بیشتری برای رفع موهای زائد می‌باشند.

لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا

در بین جلسات لیزر مو نباید از روش هائی از قبیل: بند انداختن یا کندن موهای زائد استفاده کرد. از انجام این قبیل اقدامات حداقل دو هفته قبل از جلسه‌ی لیزر درمانی اجتناب کنید و موهای ناحیه مورد نظر را فقط باید با تیغ اصلاح کرد.

اولین اثر لیزر برای از بین بردن موهاى زائد دو هفته بعد از اولین جلسه لیزر درمانی مشخص می‌شود پس تا در دو هفته اول لیزر مراجعه کننده هیچ اثری را نمی‌بیند، پس از گذشت دو هفته مو‌های لیزر شده سست و نازک‌تر می‌شود و رشد موهای زائد نیز کم می‌شود و هر بار که لیزر موهای زائد تکرار می‌شود به موازات آن تراکم مو‌ها نیز کمتر می‌شود تا اینکه بالاخره اکثر موههای زائد از بین می‌روند.
 
سایر خدمات کلینیک زیبایی یکتا:

جوان سازی با هایفوتراپی و آراف فرکشنال
تزریق چربی
تزریق ژل
تزریق بوتاکس
پاک کردن تاتو
رفع خال، لک، کک و مک، جاى جوش
کاشت مو
چاقى، لاغرى، تناسب اندام
آنالیز ترکیبات بدن
لیزر موهاى زائد
ویزیت بیماران پوست و مو
مزوتراپى
لیزر تاتو
بوتاکس کف دست و زیر بغل 

لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا 
کلینیک زیبایی یکتا
 
کلینیک زیبایی یکتا با سال‌ها تجربه در زمینه‌های پوست، مو و زیبایی فعالیت می‌کند.
کلینیک جوانه مجهز به دستگاه‌های پیشرفته همراه با پزشکان با تجربه ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به پوست، مو، لیزر، کاشت مو و لاغری
این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متد‌ها و روش‌های دانش پزشکی زیبایی، آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می‌شود. 
 
 
 لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا

loading...
 • همه چیز درباره لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا


  لیزر عبارت است از یک سری پرتو نوری که با یک طول موج در یک راستا حرکت می‌کنند و با ایجاد انرژی گرمایی جهت از بین بردن موهای زائد فقط بر روی ساختار مو برای حذف مو‌ها اثر می‌گذارد این طول موج بنا بر تیپ پوستی در دستگاه لیزر تعریف شده است.
 • لیزر موهای زائد، کاشت مو و جوانسازی در کلینیک تندیس


  <p> با انتخاب یک کلینیک معتبر هر کاری را یکبار برای همیشه انجام دهید.</p>
 • 20 پرسش درباره لیزر موهای زائد


  سلامت نیوز: لیزر موهای زائد را کم و نازک می کند، اما باعث از بین رفتن آنها نمی شود. معمولا با انجام 4 تا 7 جلسه تعداد موها خیلی کمتر می شود، البته به شرطی که فرد مشکل هورمونی در پایه نداشته باشد. در غیر این صورت احتمال بازگشت موهای زائد خیلی بیشتر ا
 • لیزر موهای زائد از دروغ تا واقعیت/ این نقاط از بدن را لیزر نکنید


  یک متخصص پوست و مو درباره برداشتن کامل موهای زائد در یک جلسه با لیزر توضیح داد.
 • آیا لیزر موهای زائد مضر است؟


  سلامت نیوز: خلاص شدن از شر موهای زائد کار خسته کننده ای است که افراد زیادی درگیرش هستند. اصلاح یا اپیلاسیون اثرات موقت دارند؛ بنابراین برای رسیدن به اثری دائمی یک راه پیش رو داریم: لیزر. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فرادید، خلاص شدن از شر موهای ز
 • عوارض لیزر موهای زائد بر بدن


  یک متخصص طب ایرانی گفت: این کار باعث حبس دوده در بدن و ایجاد سوء مزاج در بافتی می‌شود که مو از آن می‌رویید.
 • کلینیک زیبایی یکتا


  همانطور که می دانید، امروزه یکی از دغدغه ها و مشکلات اساسی مردم که خیل عظیمی به دنبال آن هستند، جوانسازی پوست است. پیری، امری طبیعی است و باید برای هر کسی اتفاق بیفتد اما امروزه، افراد به دنبال روش هایی برای جوانسازی و به خصوص جوانسازی پوست هستند. اگ
 • لیزر موهای زائد زنان، می ارزد؟


  هرچه پوست روشن‌تر و رنگدانه در پوست کمتر باشد، مقدار انرژی بیشتری از لیزر جذب رنگدانه می‌شود و تاثیر موبری بیشتر است.
 • لیزر موهای زائد، بانوان بخوانند


  قبل از رفتن سراغ لیزر درمانی برای موهای زائد بهتر است نگاهی به نکات زیر بیندازید.
 • آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟


  لیزر یک درمان قوی است و امواج درمانی آن با پوست تماس پیدا می‌کند تا ریشه مو را از بین ببرد.
 • آیا لیزر موهای زائد، سرطان زاست؟


  سلامت نیوز:یک متخصص پوست در پاسخ به برخی شائبه ها درباره عوارض ناشی از لیزر موهای زائد نظیر ناباروری و یا تاثیر در غدد لنفاوی بدن، تاکید کرد: لیزر موهای زائد، عوارض طولانی مدت شناخته شده ای ندارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،یک متخصص پوست د
 • لیزر موهای زائد آقایان، همه دانستنی ها


  لیزر موهای زائد بدن یکی از پر طرفدار ترین تکنیک ها برای از بین بردن موهای زائد بدن است .
 • لیزر موهای زائد زنان، ضرر دارد؟


  آیا لیزر کردن موهای زائد مشکلاتی برای رحم و یا سینه به وجود می آورد؟
 • موهای زائد سفید به کمک لیزر از بین نمی روند


  سلامت نیوز:کسانی که اختلالات هورمونی دارند گاهی نیاز است 6 ماه، یکسال یا دوسال، لیزر را تکرار کنند تا موهای زائد به حالت اول برنگردد.دکتر مجتبی امیری ، متخصص پوست و مو در گفتگو با برنامه یک نکته یک متخصص شبکه رادیویی سلامت با اشاره به رشد بیش از
 • لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب


  اگر قصد خلاص شدن از سالن‌های اپیلاسیون، موبر و ... را دارید یا اگرموهای زیر پوستی خسته‌تان کرده است و دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر موهای زائد می‌گردید حتما قبل از گرفتن وقت ویزیت، این مقاله را بخوانید تا با تمام بایدها و نبایدهای این لیزر آشنا شوید.
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اژه‌ای: بازنشسته نشده‌ام/ مردم فعالیت بازنشستگان را گزارش دهند

اژه‌ای: بازنشسته نشده‌ام/ مردم فعالیت بازنشستگان را گزارش دهند

تبلیغات

آسیاتک حمایت