آسیاتل

بازدید: 27

مردم به اخبار و ‌گزارشات غیر رسمی توجه نکنند/ نیروهای امدادی و خدماتی در منطقه زلزله‌زده حضور دارند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 793779
وزیر کشور با بیان اینکه مردم به اخبار و ‌گزارشات غیر رسمی توجه نکنند، گفت: نیروهای امدادی و خدماتی با آمادگی کامل در منطقه زلزله‌زده حضور دارند.

بیمارستان های صحرایی در مناطق زلزله زده دایر می شود/ نیرو های امدادی و خدماتی با آمادگی کامل در منطقه حضور دارند/مردم به اخبار و گزارشات غیر رسمی توجه نکنندبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز گفت: بیمارستان های صحرایی در مناطق زلزله زده دایر می شود.

وی افزود: نیروهای امدادی و خدماتی با آمادگی کامل در منطقه حضور دارند.

وزیر کشور با بیان اینکه مردم به اخبار و گزارشات غیر رسمی توجه نکنند، اظهار داشت: تلاش شده است که در اولین مراحل همه امکانات بسیج شود، دستگاه های اجرایی و اعضای ستاد همگی در استان تشکیل جلسه داده اند و در تهران در وزارت کشور هم این جلسه تشکیل شده، همچنین استان های مجاور کرمانشاه نیز در حالت آماده باش به سر می برند.

وی افزود: برق برخی مناطق قطع شده بود که اکنون ۷۰ درصد آنها وصل شده است، اکنون ارتش، سپاه، بسیج، هلال احمر، وزارت بهداشت و وزارت نیرو با آمادگی کامل در منطقه حضور دارند و خود مردم نیز کمک های بسیار خوبی انجام می دهند.

رحمانی فضلی تاکید کرد: آقای رئیس جمهور در اولین لحظات دستور دادند ستاد تشکیل شود٬ استانداران در محل نیز کار خود را انجام می دهند و همه دستگاه ها پای کار هستند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت