آسیاتک

بازدید: 32

عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال:پرونده ناصر فریاد شیران بابت آتش زدن پیراهن نفت تشکیل شده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 790764
سمامی گفت:کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با احضار ناصر فریادشیران، بحث آتش کشیده شدن پیراهن نفت تهران را پیگیری می کند.

عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال:پرونده ناصر فریاد شیران بابت آتش زدن پیراهن نفت تشکیل شده استعبدالله سمامی  در گفت و گو با  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره برخورد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با ناصر فریادشیران به دلیل آتش زدن پیراهن تیم نفت تهران بیان کرد: کمیته اخلاق پرونده ای برای این موضوع تشکیل داده است چراکه اقدام فریادشیران خلاف شان یک مربی فوتبال است. حتی اگر او اختلاف و مشکلی با جهانیان دارد نباید پیراهن نفت که نشان این باشگاه است را آتش بزند و این امر توهین به علاقه مندان نفت تهران است.

او ادامه داد: به نظر من رفتار فریادشیران نشانه بارز رعایت نشدن اخلاق است و با توجه به پرونده ای که در کمیته اخلاق تشکیل داده ایم به این موضوع رسیدگی می کنیم. از فریادشیران هم دعوت کرده ایم تا نسبت به آتش زدن پیراهن نفت پاسخگو باشد.

عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: از افراد صاحب نام و باتجربه فوتبال انتظار می رود به عنوان یک الگو رفتار کنند و درست نیست امثال فریادشیران چنین کارهای پیش پا افتاده ای انجام دهند. بدون شک کمیته اخلاق تا حصول نتیجه اقدام فریاد شیران را پیگیری می کند.

انتهای پیام/

آتش زدن پیراهن نفت خلاف شان فوتبال است

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

تبلیغات

آسیاتک