آسیاتل

بازدید: 52

سطح لیگ ووشو ایران دست کمی از قهرمانی جهان ندارد/ به خاطر شرایط مالی پارس جنوبی به این تیم رفتم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 756269
قهرمان وزن منهای 85 کیلوگرم مسابقات جهانی 2017 ووشو گفت: سطح فنی لیگ برتر ایران، دست کمی از مسابقات قهرمانی جهان ندارد.

معین تقوی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص وضعیت آمادگی بدنی خود اطهار داشت: پس از کسب مدال طلای جهان چند روزی استراحت داشتم و سپس تمرینات را برای حضوری موفق در لیگ برتر آغاز کردم.

وی در خصوص جدایی از دانشگاه آزاد و ملحق شدن به پارس جنوبی، گفت:شرایط مالی پارس جنوبی بهتر بود و به همین دلیل تیم خود را تغییر دادم.

تقوی با اشاره به اینکه تجربه حضور هشت ساله در لیگ برتر ووشو ایران را دارد، تصریح کرد: لیگ سبب می شود تا قهرمانان در شرایط آرمانی فنی و بدنی باشند و انگیزه های خود را همواره حفظ کنند. در مسابقات لیگ باید با نفراتی مبارزه کنیم که اکثرا مدال های آسیایی و جهانی در کارنامه دارند و این مسئله نشان از سطح فنی بالای این مسابقات و ووشوی ایران دارد.

وی در مورد اهداف خود در ووشو، گفت: برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی و کسب طلای جهان، سال ها تلاش کردم و می خواهم این مدال طلا را تکرار کنم.

تقوی در خصوص استقبال مسئولان استان مازندران از وی پس از کسب مدال طلای مسابقات جهانی روسیه، اظهار داشت: قول هایی داده شد که امیدوارم انجام شود.

وی با اشاره به درگذشت «رامین شیرآقایی» از مربیان توانمند ووشوی ایران و مازندران، خاطرنشان کرد: آن مرحوم از بااخلاق ترین و بهترین مربیان بود و قطعا جای خالی او احساس خواهد شد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت